Eldo nie pytaj mnie o nią interpretacja

Pobierz

Tekst stworzył(a) Marcin Kuca.. Do szaleństwa zakochane wszystko zrobić są w stanie.. Autor porównuje tu swoją ojczyznę do kobiety, którą kocha pomimo wszystkich jej niedoskonałości i wad.Poproszono mnie o interpretacje utworu Eldo - Nie pytaj o nią.. Codziennie w innym stanie ją spotykasz.. Granice.I nie pytaj mnie o nią, znasz ją doskonale Nie pytaj co Tobie da, lecz co Ty możesz zrobić dla niej Codziennie w innym stanie ją spotykasz Lecz czujesz tylko dumę, gdy ktoś o nią Cię zapyta.. To nie karnawał, ale tańczyć z nią chcę.. Za rękę przed siebie, choć czasem jej nie poznaję.. Eldo - Pożycz mi płuca "Pożycz mi płuca" - Zapiski z 1001 nocy.. Niemniej dobrze, że wychodzi coś na półki w sklepach co lata trochę wyżej od Donia.. 26 czerwca 1988 piosenka zadebiutowała na liście przebojów Programu Trzeciego, gdzie spędziła 21 tygodni w zestawieniu, z czego 4 .Lyrics for Nie Pytaj O Nią by Eldo.. Na płycie gościnnie wystąpił zespół HiFi Banda.Autorami bitów było pięciu producentów.Eldo (Leszek Kaźmierczak) Nie pytaj o nią lyrics: To nie karnawał, ale tańczyć z nią chcę / Znam ją 30 lat, ale wciąż nie.Kup płytę Eldo - "Nie Pytaj o Nią" na Itunes: - Subskrybu.Nie pytaj o nią - album Eldo, wydany 12 grudnia 2008 w wytwórni My Music.. x2 Ona nie urodziła mnie, lecz kocham ją jak matkę, nieraz mnie odrzuciła, ale będę z nią na zawsze to miłość przed którą wielu .Tekst piosenki..

I nie pytaj mnie o nią, znasz ją doskonale.

Nawet jeśli wokół drwią i się śmieją wciąż i wciąż.. Piosenka bardzo trudna do analizy, ale spróbuję.. Dodano: 2010-07-26 22:58:55 Szczegóły: 128 kb/s 44.1 kHz 3.3 Mb Dlugość: 03:36. słuchaj w losowej playliście.. To nie matka, ale wzięła mnie w opiekę.Eldo - "Nie pytaj o Nią" .. Nie pytaj o Nią to dobra płyta, ale według mnie o wiele słabsza od Eternii czy krążka z Bitnixami.. nieraz mnie odrzuciła, ale będę z nią na zawsze.O czym jest piosenka Eldo "Nie pytaj mnie o nią" ?. 2011-05-23 15:41:57 O kim jest mowa w piosence Eldo -Nie pytaj o nią ?. "Nie Pytaj O Nią" to kawałek o tym, czym dla Eldo jest Polska.. pobierz plik.. Płytę promował utwór i teledysk o tej samej nazwie.. To utwór, który już w momencie powstania można było wpisać na listę piosenek patriotycznych, chociaż trudno sobie wyobrazić, aby zagorzali narodowcy umieścili ją obok słynnych pieśni legionowych lub innych upamiętniających zrywy narodowe.Watch the video for Nie pytaj o nia from Eldo's Nie pytaj o nia for free, and see the artwork, lyrics and similar artists.Nie umiałbym jej zostawić, proszę nie pytaj mnie o nią I nie pytaj mnie o nią, znasz ją doskonale Nie pytaj co Tobie da, lecz co Ty możesz zrobić dla niej Codziennie w innym stanie ją spotykasz Lecz czujesz tylko dumę, gdy ktoś o nią Cię zapyta I nie pytaj mnie o nią, znasz ją doskonalePobierz MP3 "Eldo - Nie pytaj o nią"..

Nie pytaj o nią Eldo.

Płytę promował utwór i teledysk o tej samej nazwie.. Odsłuchaj.Nie umiałbym jej zostawić, proszę nie pytaj mnie o nią.. Z każdej strony czyha na nas nieszczęście, a problemy lubią się piętrzyć, sprawiając wrażenie przeszkód, których nie da się pokonać.★ FACEBOOK: WSZYSTKIE PODKŁADY: CZYTAJ OPIS: ☚ TWITTER: "Nie pytaj o Nią" promował najnowszy album Eldoki o tym samym tytule.. Ona nie urodziła mnie, lecz kocham ją jak matkę.. Dzień wstaje nową nadzieją nad jej brzegiem.. x2 To nie kochanka, ale co noc sypiam z nią,Eldo - Nie pytaj o nią "Nie pytaj o nią" - Nie pytaj o nią.. Na płycie gościnnie wystąpił jedynie zespół HiFi Banda.Eldo jest świadom tego, jak trudno jest czasem odnaleźć się w otaczającej nas rzeczywistości.. I nie pytaj mnie o nią, znasz ją doskonale Nie pytaj co Tobie da, lecz co Ty możesz zrobić dla niej Codziennie w innym stanie ją spotykasz Lecz czujesz tylko dumę, gdy ktoś o nią Cię zapyta.. Codziennie w innym stanie ją spotykasz.. Utwór ma charakter erotyku i opowiada o relacji podmiotu lirycznego do ojczyzny.. Piosenka znalazła się na drugiej płycie pt. "Tak!. Felipe, VNM, Jedker, Pezet, Sokol, Brahu, Numer Raz, Eldo - I zeby bylo normalnie "I żeby było normalnie" - Prosto Mixtape 600V..

[Hook] I nie pytaj mnie o nią, znasz ją doskonale.

[Hook] Interpretacja piosenki.. Codziennie w innym .Eldo - Plaża [tekst, tłumaczenie i interpretacja piosenki] Wykonawca: Eldo Album: Eternia Gatunek: Rap, Polski Rap .. Tylko w snach mnie tu nie ma .. Jak to bywa w przypadku twórczości Leszka, zachęcam do własnych refleksji i int.To nie karnawał, ale tańczyć z nią chcęZnam ją 30 lat, ale wciąż niewiele wiemWiele serc bije dla niej, wiele w niejTo szaleństwa zakochane wszystko zrobić s.Nie pytaj o Polskę - piosenka autorstwa Grzegorza Ciechowskiego, nagrana z zespołem Obywatel GC z 1988 roku.. 11:13 [17] klimson_ [ Ace of Spades ]Wiem że myślisz o mnie nie bój się .. I nie pytaj mnie o nią, znasz ją doskonale.. Nie pytaj co Tobie da, lecz co Ty możesz zrobić dla niej.. Lecz czujesz tylko dumę, gdy ktoś o nią Cię zapyta.. Nie pytaj o nią Eldo.. Wiele serc bije dla niej, wiele w niej.. na telefon dzwonek na telefon, komórkę.. na komputer pobierz plik.. Wiele osób sprzecza się o czym dokładnie jest tekst.. I nie pytaj mnie o nią, znasz ją doskonale.. ELDO - JAM (OFFICIAL VIDEO) "Jam .Eldo - Nie pytaj o nią Lyrics: To nie karnawał, ale tańczyć z nią chcę / Znam ją 30 lat, ale wciąż niewiele wiem / Wiele serc bije dla niej, wiele w niej / Do szaleństwa zakochane .Ref.. Nie pytaj co Tobie da, lecz co Ty możesz zrobić dla niej..

Nie pytaj co Tobie da, lecz co Ty możesz zrobić dla niej.

zgłoś nadużycie.. To nie karnawał, ale tańczyć z nią chcę Znam ją 30 lat, ale wciąż niewiele wiem Wiele serc.. ;)"Nie pytaj o Polskę" to jedna z tych piosenek, które zawsze będą się kojarzyły z silną manifestacją tożsamości narodowej.. Dla mnie widać, że jest on o naszej ojczyźnie i tak będą go traktować.. I nie pytaj mnie o nią, znasz ją doskonale Nie pytaj co Tobie da, lecz co Ty możesz zrobić dla niej Codziennie w innym stanie ją spotykasz Lecz czujesz tylko dumę, gdy ktoś o nią Cię zapyta I nie pytaj mnie o nią, znasz ją doskonale Nie pytaj co Tobie da, lecz co Ty możesz zrobić dla niej Codziennie w innym stanie ją spotykasz'' <3 nic .27 ()Nie pytaj o nią ()Zapiski z 1001 nocy ()Nie pytaj o nią - album Eldo, wydany 12 grudnia 2008 w wytwórni My Music.. Mamy tu dużo odniesień do twórczości Grzegorza Ciechowskiego, którego "Nie Pytaj O Polskę" musiała być nie lada inspiracją do stworzenia tego utworu.. Lecz czujesz tylko dumę, gdy ktoś o nią Cię zapyta..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt