Opisz swój ulubiony przedmiot w szkole

Pobierz

Jak dobrze napisać opis?. Użyj przymiotników.. W moim przypadku ulubionym przedmiotem jest "Wiedza o Społeczeństwie".. W moim przypadku ulubionym przedmiotem jest "Wiedza o.opisz swój ulubiony przedmiot szkolny.. Youtube Szkoła Muzyka Zagadki Straszne ZWIERZĘTA Książki Social Media Horoskop Polityka Netflix.1.. Szybka, łatwa i lokalna sprzedaż rzeczy z drugiej ręki.. str. 108, zadanie 4) i opisz wybrany przedmiot.Ilu uczniów jest w twojej szkole?. Zawsze, gdy jestem smutna, z utęsknieniem czekam na lekcję języka polskiego.Mój ulubiony przedmiot- wos "Mój ulubiony przedmiot.". Ile trwają lekcje w twojej szkole?. Chciałbym dodać iż w Piątek czyli "ulubiony dzień" mam J.Angielski (Podręcznik i zeszyt), J.Polski (Podręcznik i zeszyt, Historię (Podręcznik i zeszyt), Matematykę, Chemię.. Masz świetny pomysł na quiz?. Autor: dafcio23, 2013-03-19 20:58:03 Dodaj do: opisz swój ulubiony przedmiot szkolny.. Uwielbiam ten przedmiot, gdyż jestem w nim dobra i on (ten przedmiot) sprawia mi radość.. Lubię czytać o II wojnie światowej, byłam wczoraj w kinie na Dewizjonie 303, interesuje mnie historia niejednokrotnie rodziny mojego miasta"Mój ulubiony przedmiot.". Opis obrazu.. W szkole mamy (liczba przedmiotów ) z tych wszystkich najbardziej lubie wychowanie fizyczne i przyrodę .. Jedne z nich są bardziej lubiane, a inne sprawiają nam więcej problemów..

Jaki jest twwój ulubiony przedmiot w szkole?

W mojej szkole jest ośmiuset uczniów.. Zwariowana_67 5 lat temu.. 15 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. W ciągu lat spędzanych w szkole przychodzi nam uczyć się wielu przedmiotów.. - zakończenie ( dlaczego wChłopcy i dziewczęta uczęszczające do szkoły spędzają większość czasu w szkole.. Testy Testy na czas Głosowania Co wolisz?. - wielkość, tworzywo, kolor, kształt, polożenie względem siebie ważnych elementów przedmiotu.). Nope, lubię Panią ale nie lubię rysować, wf to mój ulubiony przedmiot.. Jedne z nich są bardziej lubiane, a inne sprawiają nam więcej problemów.. Zacznijmy od tego .Ogłoszenia o tematyce: opisz swój ulubiony przedmiot na Sprzedajemy.pl - Kupuj i sprzedawaj rzeczy używane i nowe w Twojej okolicy.. Po pierwsze, lekcje prowadzone są w ciekawy i interesujący sposób.Myślę, że nauczyciel to doceni i na półrocze dostanę dobrą ocenę.. .Opisz ulubiony przedmiot szkolny Podobne tematy.. Pomysł na wspólne .. Twój ulubiony przedmiot : w szkole Twój największy sukces Twoje plany na wakacje Twoje ulubione formy spędzania wolnego czasu: 21 : MATURA USTNA: ZESTAW 3: PHOTOCOPIABLE"Mój ulubiony przedmiot.". Chciałbym zatem wykazać, iż ten przedmiot ma swoje zalety.. Opis przeżyć wewnętrznych 7.. Moj ulobionu przedmiot to Historia, poniewaz mozna sie dowiedziec dyrzo o Polsce i o całym świecie..

Mój ulubiony przedmiot - język polski.

(wpisujesz swój wiek) .Chodzę do szkoły (wpisujesz nazwę szkoły ).. Odpowiedz.. W moim przypadku ulubionym przedmiotem jest "Wiedza o Społeczeństwie".. 2012-11-21 19:00:57Jak był Wasz ulubiony przedmiot w szkole?. Jedne z nich są bardziej lubiane, a inne sprawiają nam więcej problemów.. Jedne z nich są bardziej lubiane, a inne sprawiają nam więcej problemów.. Moim ulubionym przedmiotem szkolnym jest język polski.. Definicja opisu.. Dlatego temat eseju "Mój ulubiony przedmiot" jest bardzo istotny.. Chciałbym zatem wykazać, iż ten przedmiot ma swoje zalety.. Opiszę krótko swój ulubiony sport i wykonam rysunek do opisu.. Zgadywanki Zdrapki Litery Przetrwania Opowiadania Losowy quiz.. Rozwiązania (1) Autor: WojownikS1.. Przyjrzyj się zamieszczonym fotografiom (podręcznik "Teraz polski!". W ciągu lat spędzanych w szkole przychodzi nam uczyć się wielu przedmiotów.. Jakie miał właściwości?. Nieruchomości, Motoryzacja, Komputery, Meble, Antyki, Telefony, Sprzęt sportowy i inneJaki niezwykły przedmiot był w posiadaniu dzieci?. Pytanie zadał(a) mafius, 26 lutego 2009, 23:27. .. wymowę słów: "Jak szybko jestem w stanie powiedzieć to .Zobacz 3 odpowiedzi na pytanie: Opisz swoją ulubiona rzecz.Wykorzystaj plan : - Tytuł , Wstęp ( co poisuję ?.

Odcinki online ulubiony przedmiot."

źródło:czy kodeks rycerski powinien obowiazywac i dzis uzasadnij swoj poglad odwolaj Przedmiot: Język polski / Szkoła podstawowa: 1 rozwiązanie: autor: lidka1998 31.1.2011 (19:00) w jaki sposob wspołczesnie mozemy okazac swoj szacunek i przywiązanie swojego Przedmiot: Język polski / Szkoła podstawowa: 1 rozwiązanie: autor: ~kowalska 15.11.2011 .Twój ulubiony przedmiot w szkole?. Opis miejsca 5.. Opis sytuacji 6.. .Czy odgadniemy jaki jest Twój ulubiony przedmiot szkolny?. Opisz swojego ulubionego bohatera książkowego lub filmowego.. Przypomnę sobie, jak napisać opis, opiszę niezwykły przedmiot, który znajdę w moim domu.. Opisz swój szkolny mundurek.. tagi: szkoła przedmiot ulubiony nauka matematyka fizyka polski jezyk sprawdzian test materiaOpisz swój typowy weekend po angielsku 2010-10-05 15:31:29; Opisz swój dzień po angielsku kl 4 2012-04-12 18:16:08; Opisz swój ulubiony dzień tygodni po angielsku 2011-10-12 21:19:17; opisz jeden dzień z wakacji po angielsku 2010-09-06 17:42:09; Opisz typowy listopadowy pejzaż.. Chodzi mi o niemiecki i takie przykładowe zdania po niemiecku np: Moim ulubionym przedmiotem jest biologia.Historia tak lubie czytać o historii ale tylko to co mnie ciekawi, jeżeli chodzi o przedmiot w szkole to go nie nawidze..

Opis przedmiotu 3.

Udostępnij.. Dodaj quiz.Szkoła i Edukacja () Szkoła i Edukacja () Wszystkie () Egzamin Zawodowy (82) Ferie (8143) Gimnazjum (276343) Języki obce (249677) Kartkówki i Sprawdziany (20128) Matura (9298) Nauczanie (34684) .. Opisz po niemiecku swój ulubiony przedmiot szkolny.Mam opisać ulubiony dzień w szkole (jakie mam przedmioty szkole i co na nie muszę zabrać).. Nie chodzi tu o rzeczy tylko o materie/dziedzine nauki.. Opis postaci 4.. Czy podoba ci się twój szkolny mundurek?. Chciałbym zatem wykazać, iż ten przedmiot ma swoje zalety.. Opis za Słownikiem Języka Polskiego PWN 1. wypowiedź lub tekst, w których są opisane jakieś osoby, przedmioty, zjawiska lub sytuacje; też: czynność opisywania czegoś 2. objaśnienia i podpis do rysunku, mapy itp.Youtube Szkoła Muzyka Zagadki Straszne ZWIERZĘTA Książki Social Media Horoskop Polityka Netflix.. W porównaniu ze szkołą podsawowa przedmioty w gimnazjum są zupełnie inne.Doszła fizyka, geografia, chemia jednakże moim ulubionym przedmiotem został język polski.Moim ulubionym przedmiotem jest jezyk polski.. Zaplanuj swoje ferie jak prawdziwy Potterhead!. sory,że nie napisałam.. Uwzględnij: jaki to przedmiot, w jakie dni tygodnia masz go w planie lekcji, opisz co na nim robicie (2 informacje) podaj, kto Ciebie uczy i opisz nauczyciela (jedna cecha), dlaczego lubisz ten przedmiot, jakie masz oceny.. Zrobię ćwiczenia utrwalające słownictwo: "what's the order" , "fill the gaps".. Zablokuj Zgło .. Wskaż swoje ulubione serialowe postacie, a ja powiem Ci czego nie lubią w Tobie inni ludzie!. W ciągu lat spędzanych w szkole przychodzi nam uczyć się wielu przedmiotów.. W moim przypadku ulubionym przedmiotem jest "Wiedza o Społeczeństwie".Jak opisać świat?. Jedne z nich są bardziej lubiane, a inne sprawiają nam więcej problemów.. niesamowitą podróż do szkoły.. Kartkówki, prace klasowe i sprawdziany dają nam obraz tego czy prawidłowo przyswoiliśmy materiał z omówionych tematów.Przydatność 55% Mój ulubiony przedmiot- wos "Mój ulubiony przedmiot.". Skomentuj.. skąd to mam? ). W ciągu lat spędzanych w szkole przychodzi nam uczyć się wielu przedmiotów.. Lepiej uczysz się na e-lekcjach czy w szkole?. W moim przypadku ulubionym przedmiotem jest "Wiedza o Społeczeństwie".. Rozwinięcie ( jak wygląda?. Przeczytaj rozdział "Jak opisać przedmiot?".. wychowanie fizyczne lubie za to że można .W związku z trudnościami jakie występują w naszym języku nauczyciele starają się skutecznie nam wytłumaczyć zasady z którymi kiedyś możemy mieć problemy.. W szkole nie lubię chemii i języka niemieckiego.. Zacznijmy od tego .Wybierz swój ulubiony przedmiot szkolny :) Wybierz swój ulubiony przedmiot szkolny :) Szukaj..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt