Rozprawka komputer wróg czy przyjaciel

Pobierz

Komputer zastosowanie.. ;) wróg:-psóje wzrok-wzbudza akresję-niszczy koncentrację-pomaga przy pracach domowych, przez co nie uczymy się samodzielnie przyjaciel:-pomaga przy pracach domowych ;D-dostarcza ciekawych informacji-pokazuje różne dzieła sztuki-pokazuje widoki i krajobrazy ze świata-tłumaczy na inne języki dany tekstPowszechnie sądzi się, iż komputer jest wielkim przyjacielem człowieka.. Pozwala na to oczywiście jego rozmiar, stosunkowo niska cena oraz użyteczność jaką ze sobą niesie.. Komputer - przyjaciel czy wróg?. ;) 2012-04-13 16:42:15 Celem tej pracy jest rozstrzygnięcie pytania nurtującego wielu ludzi: Czy komputer jest wrogiem czy przyjacielem człowieka we współczesnym życiu?. Komputer zalety.. Musisz umieć się nim posługiwać, bo jak nie, to odpadasz w przedbiegach.Wróg czy przyjaciel i tak jesteśmy na komputer skazani.marzena 70 > > Zapraszam do podzielenia się swoimi uwagami :)- Ukryj cytowany tekst - > > - Pokaż cytowany tekst -Ty opowiadasz o Antygonie nie o Balladynie.nie kręćZadanie: napisz rozprawkę na temat a komputer wróg czy przyjaciel człowieka b czy balladyna zasłużyła na karę która ja spotkała pliska Zamknij W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do .. Problem ten od niedawna zaczął nurtować także i mnie..

84% Komputer-wróg czy przyjaciel?

"Komputer jest wrogiem czy przyjacielem człowieka?. Komputer jest przydatnym urządzeniem, które posiada większość ludzi na świecie.. Teza: Według mnie telefony komórkowe ułatwiają nawiązywanie relacji.GROM Giwera [ Sołdat ] .. zachęcam do przeczytania i ocenienia :) czekam tez na pomoc ze stylem (jesli ktos zauwazy jakis blad), ortografia, interpunkcja.Przydatność 85% Myślę, że na pytanie zawarte w temacie nie da sie jednoznacznie odpowiedzieć.Plik rozprawka komputer wrog czy przyjaciel b.zip na koncie użytkownika keishadav • Data dodania: 29 sty 2015Komputer - wróg czy przyjaciel?. Wbrew temu, co na ten temat… Czytaj dalej →Pytania można mnożyć prawie w nieskończoność, gdyż komputer wzbudza u ludzie wiele emocji - niekoniecznie dobrych.. Rozprawka; REKLAMA.. 85% Komputer wróg czy przyjacel - rozprawka.. Od jego powstania ludzie zastanawiają się czy komputer jest wrogiem czy może przyjacielem człowieka.. Uważam, że nie można jednoznacznie określić czy komputer jest przyjacielem czy wrogiem człowieka.. Komputer wróg czy przyjaciel rozprawka.. Najlepsi w tym miesiącu .czy komputer jest wrogiem czy przyjacielem człowieka.. Komputer-wróg czy przyjaciel?. - rozprawka na ten temat.. Teza: Uważam, że komputer jest pomocnym narzędziem..

Komputer-wróg czy przyjaciel?

Spróbuję za pomocą odpowiednich argumentów określić swoje stanowisko w tym sporze.Komputer to dla mnie także narzędzie służące komunikowaniu ze znajomymi, którzy mieszkają poza granicami Polski.. - rozprawka na ten temat.. Polecane teksty: 85% Świat to labirynt, teatr, sen.- która z koncepcji mówienia o świecie przez literaturę jest ci najbliższa?Komputer - wróg czy przyjaciel?. W wielu przypadkach, odpowiednie programy komputerowe pozawalają nam oszczędzać czas, choćby wtedy, kiedy szukamy fachowej porady.. 2011-01-10 19:51:27 Czy uwżasz że komputer to twój najlepszy przyjaciel 2011-09-29 16:49:54 Napisz rozprawkę na temat komputer wróg czy przyjaciel .. - rozprawka na ten temat.. 85% Komputer wróg czy przyjacel - rozprawka.Komputer-wróg czy przyjaciel?. ".Przydatność 70% Komputer - wróg czy przyjaciel?. Chciałbym jednak zaznaczyć, że nie można pozwolić na to, by taki kontakt zastąpił nam relacje bezpośrednie.Odkąd tylko komputer zaistniał w życiu człowieka, pojawiły się spekulacje, czy jest on naszym wrogiem, czy też przyjacielem.. Komputer jest przydatnym urządzeniem, które posiada większość ludzi na świecie..

85% Komputer - wróg czy przyjaciel?

pomorzecie?. Jednak ja zajmę w tej sprawie odmienne stanowisko.. 85% Komputer - wróg czy przyjaciel?. To wielka zaleta komputerów.. Hipoteza: Nie ma pewności, czy komputer bardziej pomaga, czy szkodzi.. Oceń treść i pomóż jeśli mozesz - Rozprawka ;) zamieszcze tu swoją rozprawke na temat Komputer, wróg czy przyjaciel?. Mało kto, kupując komputer wie, jakie kłopoty on sprawi.Przydatność 60% Komputer: wróg czy przyjaciel?. Komputer - wróg czy przyjaciel?. Ja postaram się tu odpowiedzieć na pytanie, czy komputer jest naszym przyjacielem, czy mamy go postrzegać raczej jak wroga i złodzieja czasu.. Swoją opinię udowodnię przytaczając kolejne argumenty…Pierwszym argumentem, który pragnę przytoczyć…Przydatność 85% Komputer-wróg czy przyjaciel?. Myślę, że na pytanie zawarte w temacie nie da sie jednoznacznie odpowiedzieć.. Absolutnie nie zgadzam się ze stwierdzeniem, że komputer jest wrogiem człowieka.84% Komputer-wróg czy przyjaciel?. 2014-05-24 18:52:00 Nietoperz - przyjaciel , czy wróg człowieka ?. Celem tej pracy jest rozstrzygnięcie pytania nurtującego wielu ludzi: Czy komputer jest wrogiem czy przyjacielem człowieka we współczesnym życiu?. Komputer-wróg czy przyjaciel?. Od jego powstania ludzie zastanawiają się czy komputer jest wrogiem czy może przyjacielem człowieka.. 2013-02-24 10:13:46Myślę, że przytoczone przeze mnie argumenty w pełni dowodzą, że telewizja czyni zdecydowanie więcej złego niż dobrego, dlatego jest wrogiem, a nie przyjacielem zarówno młodego, jak i dojrzałego człowieka.wróg:-psóje wzrok-wzbudza akresję-niszczy koncentrację-pomaga przy pracach domowych, przez co nie uczymy się samodzielnie przyjaciel:-pomaga przy pracach domowych ;D-dostarcza ciekawych informacji-pokazuje różne dzieła sztuki-pokazuje widoki i krajobrazy ze świata-tłumaczy na inne języki dany tekstPlik rozprawka na temat komputer wrog czy przyjaciel m.zip na koncie użytkownika jchilds8 • Data dodania: 29 mar 2015Rozprawka 2..

Komputer - wróg czy przyjaciel?

Komputer jest urządzeniem, które posiada większość ludzi żyjących na ziemskim globie.. Treść została zweryfikowana i sprawdzona.. - rozprawka na ten temat.. Telefony komórkowe - ułatwiają czy utrudniają nawiązywanie relacji międzyludzkich?. Mam nadzieję, że ta rozprawka sprawi, że nie będziemy się wahać przy wydaniu jednoznacznej odpowiedzi.. pomorzecie?. Celem tej pracy jest rozstrzygnięcie pytania nurtującego wielu ludzi: Czy komputer jest wrogiem czy przyjacielem człowieka we współczesnym życiu?. Komputer przyjaciel.. Komentarze (0) skomentuj Najnowsze Najstarsze Najlepiej ocenione REKLAMA.. Komputer w dzisiejszych czasach ma już w domu prawie każdy człowiek, poza tym większość zawodów, które obecnie się wykonuje zmusza ludzi do tego, by korzystali oni z tych skomplikowanych urządzeń.W swojej pracy chcę udzielić odpowiedzi na pytanie czy komputer jest dla człowieka przyjacielem czy też wrogiem.Komputer wróg czy przyjaciel rozprawka na ten temat.. Jest przecież wiele wydawnictw multimedialnych, które .Rozprawka na temat "Komputer wróg czy przyjaciel" lub "przekonaj rodziców, że warto wysyłać dzieci na wycieszki" :) Tak jak pisałem w tytule proszę o rozprawkę może być długa bo potrzebuje przynajmniej 1 str. papieru kancelaryjnego.Napisz rozprawkę na temat komputer wróg czy przyjaciel.. Myślę, że na pytanie zawarte w temacie nie da sie jednoznacznie odpowiedzieć.Komputer - wróg czy przyjaciel?. "-rozprawka Celem moich rozważań jest często zadawane pytanie, a mianowicie: "Czy komputer jest wrogiem czy przyjacielem człowieka?".. - rozprawka.. W tej rozprawce spróbuję rozwiązać ten problem, choć jednak nie.88% Komputer - wróg czy przyjaciel człowieka?. 2011-01-10 19:51:27 Cukier - wróg czy przyjaciel człowieka ?. Czy telewizja może być naszym przyjacielem?.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt