Test sprawdzający z lektury mikołajek

Pobierz

Eliza_Kosko 3 lata temu.. Ekspertka opowiadała o tym, jak działają zmysły malucha, a ich prawidłowy rozwój wpływa na życie również w przyszłości.klasa 4 Lektury obowiązkowe "Mikołajek" - test 1.. Czy poradzisz sobie nawet z trudnymi pytaniami dotyczącymi książki?. Balladyna - test ze znajomości lektury Ruletka.Mikołajek - test znajomości lektury.. • Z kim ścigał się na rowerze tata Mikołajka?. Rozpocznij test.. a) Mikołajek b) Ananiasz c) Alcest d) Rufus 28) Kim jest tata Rufusa?Test ze znajomości lektury pt ,,Mikołajek" .. Test z matematyki, który powinieneś zdać!. Co obiecał Mikołajkowi kupić tata za bycie w 10 najlepszych z arytmetyki?4free.PL jest pierwszym i największym w polskim internecie serwisem z darmowymi komponentami dla WebMastera - dowiedz się więcej » Działamy nieprzerwanie od 1998 roku.. charakterystyki postaci i streszczenia.. Kto należy do rodziny Mikołajka?. Skomentuj.. 22 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Opis testu.. Sprawdź, czy zdołasz odpowiedzieć na te 12 pytań!. Rozpoznasz postacie z Miraculous w filtrach?Z kim ma zamiar się ożenić Mikołajek?. Tromba czy Marcin Dubiel?. charakterystyki postaci i streszczenia.. a) piłką b) samolotem c) globusem 16.. Statystyka testu.. Utwórz Ćwiczenie Logowanie Utwórz Konto Polski.. Mikołajek - dziecięcy bohaterowie opowiadań.. Wykres z etykietami.. René Goscinny, Jean-Jacques Sempé, "Mikołajek" - w gronie dobrych kolegów zawsze jest bardzo wesoło!.

Klasa 4 Polski lektury.

• Kim jest Rosół?. Opiekun klasy Mikołajka to: a. pytanie 1 z 10. a) w pralni b) w piwnicy c) w klasie 15.. Test z odpowiedziami Powtórzenie Fiszki Przeglądaj pytania z testu.1) Główna osoba w lekturze a) Alcest b) Mama c) Nauczycielka Mikołajka d) Rufus e) Mikołajek f) Euzebiusz 2) Najlepszy przyjaciel Mikołaja a) Ananiasz b) Alcest c) Rufus d) Kleofas e) Gotfryd f) Euzebiusz 3) Dziewczyna, w której zakochał się Mikołaj a) Aleksandra b) Maja c) Emilia d) Natalia e) Dominika f) Ludeczka 4) Jak się nazywał chłopak co był pieszczotkiem Nauczycielki .Sprawdź swoją wiedzę na temat lektury Mikołajek !. Test: Żona .Test z treści lektury ,,Mikołajek i inne chłopaki" 1.. Jak nazywa się mama Simby z bajki "Król Lew"?. Co wiesz o Mikołajku i jego rodzinie?. a) z Bunią b) z Ludeczką c) z Jadwinią 14. .. charakterystyki postaci i streszczenia.. MILIONERZY— Bajki z lat 80. i 90!. Rozwiąż test.. Sprawdź swoją znajomość książki i rozwiąż test z lektury Dzieci z Bullerbyn Astrid Lindgren.Najbardziej kompletny test z lektury Antygona jaki znajdziesz w sieci.. jednym z uczniów..

Przed ...Test ze znajomości lektury "Mikołajek" 1.

Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.Mikołajek - test znajomości lektury.. Jeśli potrzebujesz opracowania bądź testu z jakiejś lektury skontaktuj się ze mną a postaram się taki materiał przygotować.. Rozwiąż i sprawdź swoją znajomość lekturyTest z lektury AntygonaTest z lektury "Syzyfowe Prace" - Test z lektury ,,Ten obcy" - Test z lektury "Karolcia" - Test z lektury Zaczarowana zagroda.. Testy: Lektury szkolne.. Pan Tadeusz - test znajomości lektury.. opiekunem uczniów.. TEST Z LEKTURY: Hobbit, czyli tam i z powrotem.. Opowiada przygody małych dzieci przeżywających swoje dzieciństwo w małej wiosce Bullerbyn.. Rozwiąż test!Książka "Dzieci z Bullerbyn" została napisana przez Astrid Lindgren w roku 1947.. Antygona - test znajomości lektury.. Jakie zwierzę wskazało Mary drogę do ogrodu?. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. opowiadanie milosc test przygoda kobiety magia harrypotter filmy ksiazki youtube creepypasta szkola marvel cowolisz seriale avengers .Test z lektury "Syzyfowe Prace" - Test z lektury ,,Ten obcy" - Test z lektury "Karolcia" - Test z lektury ZACZAROWANA ZAGRODA - Test z lekturyMikołajek - test znajomości lektury..

Mikołajek Test wiedzy z lektury.

Jeśli potrzebujesz opracowania bądź testu z jakiejś lektury skontaktuj się ze mną a postaram się taki materiał przygotować.. Sprawdź jak dobrze pamiętasz przygody Mikołajka.. TEST Z LEKTURY: Hobbit, czyli tam i z powrotem.. Inne tryby testu.. MILIONERZY— Bajki z lat 80. i 90!. Zdrap swojego nietypowego skina z .Test z lektury "Mikołajek" - poziom trudny.. Testy: Lektury szkolne.. Sprawd ź .Test z lektury "Syzyfowe Prace" - Sprawdz się z lektury ,, Mikołajek " - Test z lektury ,,Ten obcy" - Test z lektury "Karolcia" Twórz lepsze zajęcia w krótszym czasie.. Jeśli potrzebujesz opracowania bądź testu z jakiejś lektury skontaktuj się ze mną a postaram się taki materiał przygotować.. kuzynem Mikołajka.. 8 Obserwuj autora Dodaj do .. TEST Z LEKTURY: Hobbit, czyli tam i z powrotem.. W szkole Mikołajka: a. jest 10 dziewczynek b. jest większość chłopców c. jest większość dziewczynek d. są sami chłopcy 3.. Kto z bajki "Król Lew" przejął władzę po śmierci Mufasy?. Podobne działy .a) jest kierownikiem działu z butami w domu towarowym "Mały Ciułacz" b) pracuje jako zawiadowca na stacji kolejowej c) pracuje biurze d) pracuje w nowej księgarni 27) Kto jako pierwszy przyniósł do szkoły zeszyt ze znaczkami i oznajmił, że został filatelistą..

Antygona - test znajomości lektury.

Autorem Mikołajka.. jest: a. René Goscinny b. Carlo Collodi c. Jules Verne d. Jean de La Fontaine 2.. W Polsce lektura ta ukazała się dopiero 1957 roku.. Gdzie zamknięto chłopców podczas wizyty ministra?. Rodzice i siostra Jadwinia; Tylko rodzice, chłopiec nie ma rodzeństwa; Rodzice i dwóch braci Rufus i Euzebiusz; Sprawdź się w poniższych tematach: Król Lew.. z Mikołajkiem.tel: 16 621 74 57 s. Dyrektor: 607 202 461 e-mail: świecie jest niewiele książek, które dzieci i dorośli kochają równie mocno, co opowiadania o Mikołajku.. U góry znajdziesz quiz Test wiedzy o Mikołajku.Wypełniając test wiedzy, sprawdzisz ile wiesz o Mikołajku Rene Gościnny.. Gdzie wychowywała się Mary?. Czym Mikołajek i Ananiasz zbili lustro w salonie?. Pan Tadeusz - test znajomości lektury.. • Kto przyszedł do szkoły ubrany jak Marsjanin?. Wybierz prawidłową odpowiedź.. Twój wynik: 11/12 Mistrz Widać że czytałeś Mikołajka ,Twój wynik jest Mistrzowski a może jest on twoją lekturą w tym roku szkolnym?podziel się wynikiem w komentarzutest znajomości lektury Mikołajek.. Test: Opium w rosole - test .Opowiadanie "O psie, który jeździł koleją" to pełna przygód historia kundelka, jest to lektura w 3 klasie podstawówki.. Zaznacz w kratce właściwą odpowiedź.. Strona Główna Funkcje Społeczność Plany Cenowe.Try this amazing Mikołajek quiz which has been attempted 44622 times by avid quiz takers.. Udostępnij.. właścicielem restauracji.. Antygona - test znajomości lektury..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt