Przeczytaj tekst z podanych odpowiedzi a-c wybierz właściwą my friend

Pobierz

Do każdego z nich dobierz odpowiednie zdanie (A-E).. Z podanych odpowiedzi wybierz właściwą, zgodną z treścią nagrania.. Z podanych odpowiedzi wybierz właściwą, tak aby otrzymać logiczny i gramatycznie poprawny tekst.. Zakreśl literę A, B, C albo D.. Wpisz w luki 7.1.-7.3 .. Wybierz właściwą odpowiedź spośród podanych.. Przeczytaj tekst.. (0-5) Usłyszysz dwukrotnie pięć tekstów.. Wpisz w luki 8.1.-8.4. litery, którymi oznaczono brakującePrzeczytaj tekst.. (1pkt) Przeczytaj poniższy tekst.. Za każdą poprawną odpowiedź otrzymasz 1 punkt.. Zakreśl jedną z liter: A, B albo C.. (7 pkt) Przeczytaj tekst.. Zakreśl jedną z liter: A, B albo C.W zadaniach 1.1.-1.4. z podanych odpowiedzi wybierz właściwą, zgodną z treścią tekstu.. Zadanie 8.. Zakreśl literę A, B, C lub D.. (0-5) Przeczytaj dwa teksty na temat pszczół.. Zakreśl jedną z liter: A, B albo C.. Z Dziadów cz. II dowiadujemy się, że Dziewczyna odkupi swoje winy, gdy A. poprosi o dwa ziarnka gorczycy.. Message From: Sara To: Lisa Subject: Re: my mobile Hi Lisa,Egzamin maturalny z języka niemieckiego Poziom podstawowy Strona 6 z 12 MJN_1P Zadanie 5.. A. renovates furniture quickly.Usłyszysz dwukrotnie sześć tekstów.. Z podanych odpowiedzi .Przeczytaj tekst.. Z podanych odpowiedzi wybierz właściwą, tak aby otrzymać logiczny i gramatycznie poprawny tekst.. Kogo poszukiwał .. -7.4. z podanych odpowiedzi wybierz właściwą, zgodną z treścią tekstu..

Przeczytaj tekst i oceń prawdziwość poniższych zdań.

Za każde poprawne rozwiązanie otrzymasz 0,5 punktu.. Wybierz jedną z liter: A, B albo C. WHAT A TEAM!. Przeczytaj tekst.. Za - Pytania i odpowiedzi - Język francuskiPrzeczytaj tekst.. 3 Przeczytaj tekst i zaznacz właściwe dokończenie zdania.. Zakreśl literę A, B albo C. She .Usłyszysz dwukrotnie trzy teksty.. Spośród wyrazów podanych w ramce wybierz te, które są .Przeczytaj teksty.. Wpisz rozwiązania do tabeli.. Przeczytaj tekst.. Zakreśl jedną z liter: A, B albo C. Zakreśl jedną z liter: A, B albo C.. Z podanych odpowiedzi wybierz właściwą, zgodną z treścią tekstu.. D. odbędzie się uczta przygotowana przez młodzieńców.. Noi italiani crediamo di essere i tifosi più fedeli del mondo.Wybierz właściwą odpowiedź spośród po - Pytania i odpowiedzi - Język polski .. B. odwzajemni uczucia ziemskich zalotników.. W zadaniach 7.1.-7.4. z podanych odpowiedzi wybierz właściwą, zgodną z treścią tekstu.. Zakreśl jedną z liter: A, B, C albo D.. Z podanych odpowiedzi wybierz właściwą, zgodną z treścią tekstu.. Zadanie 3.. Zakreśl literę A, B lub C.. W zadaniach 1.1.-1.5., na podstawie informacji zawartych w nagraniu, z podanych odpowiedzi wybierz właściwą.D.. Zakreśl jedną z liter: A, B albo C. NEWS!. W zadaniach 7.1.-7.4. z podanych odpowiedzi wybierz właściwą, zgodną z treścią tekstu..

... Z podanych odpowiedzi wybierz właściwą, zgodną z treścią tekstu.

W zadaniach 7.1.-7.4. z podanych odpowiedzi wybierz właściwą, zgodną z treścią tekstu.. C. miną dwa lata jej tułaczki między niebem a ziemią.. Zakreśl literę A, B lub C.. Z podanych odpowiedzi wybierz właściwą tak, aby otrzymać logiczny i gramatycznie poprawny tekst.. W zadaniach 7.1.-7.4. z podanych odpowiedzi wybierz właściwą, zgodną z treścią tekstu.. Przeczytaj teksty.. W zadaniach 8.1.-8.4. z podanych odpowiedzi wybierz właściwą, zgodną z treścią tekstu.. Z podanych odpowiedzi wybierz właściwą, zgodną z treścią nagrania.. Z podanych odpowiedzi wybierz właściwą, tak aby otrzymać logiczny i gramatycznie poprawny tekst.. Zakreśl literę A, B albo C.. Deklaracja niepodległości Stanów Zjednoczonych, 4 lipca 1776 r. (fragment) […] Uważamy następujące prawdy za oczywiste: że wszyscy ludzie stworzeni są równymi, że Stwórca obdarzyłC.. W zadaniach 7.1.-7.4. z podanych odpowiedzi wybierz właściwą, zgodną z treścią tekstu.. Zakreśl literę A, B albo C. Zakreśl jedną z liter: A, B, C albo D.. Przeczytaj teksty.. Z podanych odpowiedzi wybierz właściwą, zgodną z treścią nagrania.. Z podanych odpowiedzi A-C wybierz właściwą, tak aby otrzymać logiczny i poprawny gramatycznie tekst.. A. in order to B. so that C. in view of .Wybierz właściwą odpowiedź spośród podanych..

Przeczytaj tekst, z którego usunięto cztery zdania.

Zakreśl literę A, B albo C.. Przeczytaj tekst, z którego usunięto cztery zdania.. Wpisz w każdą lukę (8.1.-8.4 .Usłyszysz dwukrotnie trzy teksty.. Z podanych odpowiedzi wybierz właściwą, zgodną z treścią tekstu.Przeczytaj tekst.. (0-4) Przeczytaj teksty na temat różnych sposobów robienia zakupów .1 Przeczytaj zamieszczony fragment i wykonaj polecenia.. 1.2.Przeczytaj tekst.. W zadaniach 8.1.-8.4. z podanych odpowiedzi wybierz właściwą, zgodną z treścią tekstów.. Z podanych odpowiedzi wybierz właściwą, zgodną z treścią tekstu.. Przeczytaj tekst, z którego usunięto trzy zdania..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt