Wpisz w luki podane wyrazy stunden uhrzeit

Pobierz

Uwaga!. Wpisz odpowiednią literę (A-F) obok numeru każdej luki.. Wymagana jest pełna poprawność gramatyczna i ortograficzna wpisywanych wyrazów.. Uwaga!. w tekście tak, aby otrzymać logiczne i gramatycznie poprawne zdania.. Spośród wyrazów podanych w ramce wybierz te, które są poprawnym uzupełnieniem luk 11.1.-11.3.. (0-5) Przetłumacz podane w nawiasach fragmenty na język niemiecki tak, aby otrzymać logiczne i gramatycznie poprawne zdania.. Jedno zdanie zostało podane dodatkowo i nie pasuje do żadnej luki.. Uwaga!. Ich … Natychmiastowa odpowiedź na Twoje pytanie.Wpisz w luki podane wyrazy.Stunden,Uhr,Zeit Natychmiastowa odpowiedź na Twoje pytanie.. 1.Wpisz w luki 4.1.-4.4. litery, którymi oznaczono brakujące zdania (A-E), tak aby otrzymać logiczny i spójny tekst.. Wymagana jest pełna poprawność ortograficzna wpisywanych fragmentów.. Regulamin; Informacje o danych osobowych; Pliki cookies;wpisz podane związki wyrazowe do odpowiednich rubryk tabeli Odszukaj w podanym akapicie wyrażenie synonimiczne do słowa banał: Z Brunonem Schulzem kłopot jest taki: wszyscy wiedzą, że jest genialny, wszyscy mówią o jego potężnym wpływie, ale kiedy przychodzi co do czego, to kończy się na banałach, jakby miarą wielkości pisarza .Publishing platform for digital magazines, interactive publications and online catalogs.. Uwaga: dwa zdania zostały podane dodatkowo i nie pasują do żadnej luki.Nie należy zmieniać kolejności podanych wyrazów, natomiast -jeśli to konieczne - dodać inne wyrazy, taka by otrzymać zdania logiczne i gramatycznie poprawne..

Wpisz w luki podane wyrazy: Stunden, Uhr, Zeit 1.

Spośród wyrazów podanych w ramce wybierz te, które poprawnie uzupełniają luki 8.1.-8.3.. Wpisz w luki wyrazy z ramki tak, aby powstał spójny i logiczny tekst.. Za każde prawidłoweWpisz w luki 5.1.-5.4. litery, którymi oznaczono brakujące zdania (A-E), tak aby otrzymać logiczny i spójny tekst.. Wymagana jest pełna poprawność gramatyczna i ortograficzna wpisywanych wyrazów.. Uwaga!. Wymagana jest pełna poprawność ortograficzna wpisywa-nych fragmentów zdań.. Napisz nazwy pojęć 1.. Spośród wyrazów podanych w ramce wybierz właściwe uzupełnienia luk (10.1.-10.3.).. 7.1.Konkursy w województwie podkarpackim w roku szkolnym 2014/2015 Strona 3 z 8 ZADANIE 2.. Za każde poprawne rozwiązanie otrzymasz jeden punkt.Wpisz podane wyrazy w odpowiednie luki .. Wpisz w lukę literę A-J. Za każde poprawne rozwiązanie otrzymasz 1 punkt.. C. Deswegen musst Du viel für das Fach .Konkursy w województwie podkarpackim w roku szkolnym 2014/2015 Strona 3 z 8 ZADANIE 2.. Wymagana jest pełna poprawność ortograficzna wpisywanych fragmentów.. Uwaga!. Uwaga!. Wizerunki zmarłych umieszczane na trumnie .. Am Dienstag habe ich SECHS Stunden.. Wymagana jest pełna poprawność ortograficzna wpisywanych fragmentów.. Mir geht .Strona 5 z 9 Zadanie 4.. Jeśli uważasz, że nie należy niczego wpisywać w lukę, postaw kreskę.. Wpisz w luki 4.1.-4.4. litery, którymi oznaczono brakujące zdania (A-E), tak aby otrzymać spójny i logiczny tekst..

Nie zmieniaj formy wyrazu podanego w tabeli.

Uwaga: w każdą lukę możesz wpisać maksymalnie cztery wyrazy.. Uzupełnij każdą lukę (5.1.-5.6.). Uwaga: trzy wyrazy zostały podane dodatkowo i nie pasują do żadnej luki.. W każda lukę możesz wpisać maksymalnie trzy wyrazy wliczając w to wyrazy już podane!. Wpisz w każdą lukę (4.1. jeden wyraz z ramki w odpowiedniej formie.. ), przekształcając wyrazy podane w ramce, tak aby powstał spójny i logiczny tekst.. Uwaga!. Wstawia je tak, by pasowały do kontekstu (lub kontekstu i rymu).Przetłumacz na język niemiecki fragmenty podane w nawiasach (7.1.-7.8.. Question from @Wolf07 - Gimnazjum - Język niemieckiEine Bibliothek besuche ich nie.. _____ / 6 pkt Wpisz czasowniki podane w nawiasach w odpowiedniej formie.. Za każdą poprawną odpowiedź otrzymujesz 1 punkt.. Przeczytaj tekst i uzupełnij go.. Trzy wyrazy zostały podane dodatkowo i nie pasują do żadnej luki.. Wymagana jest pełna poprawność ortograficzna wpisywanych fragmentów.. (0-4) Przeczytaj tekst.. Uwaga: dwa wyrazy zostały podane dodatkowo i nie pasują do żadnej luki.ZAPISZ ROZWIĄZANIA W KARCIE ODPOWIEDZI ZADAŃ OTWARTYCH!. Uwaga!. Jedno zdanie zostało podane dodatkowo i nie pasuje do żadnej luki.. Uzupełnij każdą lukę (8.1.-8.4..

Wybierz z ramki odpowiednie wyrazy i uzupełnij nimi luki.

Zadanie 7.. (0-10 punktów).. Przeczytaj tekst i uzupełnij go.. Dziecko ma do dyspozycji wyrazy (do wycięcia lub wymienione przy tekście).. W każdą lukę możesz wpisać maksymalnie cztery wyrazy, wliczając w to wyrazy już .Przeczytaj tekst.. Uwaga!. (0-10 punktów).. (0-4) Przeczytaj tekst, z którego usunięto cztery zdania.Wpisz w luki 4.1.-4.4. litery, którymi oznaczono brakujące zdania (A-E), tak aby otrzymać logiczny i spójny tekst.. Jeden wyraz został podany dodatkowo i nie pasuje do żadnej luki.. (8 pkt) Przeczytaj tekst, w którym kolega opowiada, co robi w czasie wolnym.. wyrazów podanych w ramce wybierz te, które poprawnie uzupełniają luki .Wpisz czasowniki w odpowiedniej formie zgodnie z sensem.. andzia205 andzia205 09.06.2016Nie należy zmieniać kolejności podanych wyrazów, natomiast -jeśli to konieczne - dodać inne wyrazy, taka by otrzymać zdania logiczne i gramatycznie poprawne.. Jeżeli jest to konieczne, należy dodać inne wyrazy, tak aby otrzymać zdania logiczne i gramatycznie poprawne.. Za każdą poprawną odpowiedź otrzymujesz 1 punkt.. Wpisz odpowiednią literę (A-F) obok numeru każdej luki.. ), tak aby otrzymać zdania logiczne i gramatycznie poprawne.. 13.1.Uzupełnij luki.. Wpisz odpowiednią literę (A-F) obok numeru każdej luki..

W każdą lukę możesz wpisać maksymalnie trzy wyrazy.

Jedno zdanie zostało podane dodatkowo i nie pasuje do żadnej luki.. Ćwiczenia są na dwóch poziomach trudności: 1. dobierz słowa, by uzupełnić luki - ćwiczenie łatwiejsze.. Podręcznik, Author: Klett Polska sp.. z o.o., Length: 120 pages, Published: 2020-03-31Wpisz w luki 7.1.-7.3. litery, którymi oznaczono brakujące zdania (A-E), tak aby otrzymać logiczny i spójny tekst.. Wpisz w luki wyrazy z ramki tak, aby powstał spójny i logiczny tekst.. Trzy wyrazy .Wykorzystaj w odpowiedniej formie wyrazy podane w nawiasach.. Uwaga: jedno zdanie zostało podane dodatkowo i nie pasuje do żadnej luki.Przeczytaj tekst.. W każda lukę możesz wpisać maksymalnie trzy wyrazy wliczając w to wyrazy już podane!. Jeden wyraz został podany dodatkowo i nie pasuje do żadnej luki..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt