Opisz ilustrację a następnie odpowiedz na pytania egzaminującego

Pobierz

Zatem za rozmowę na podstawie ilustracji można uzyskać łącznie do 6 punktów.. Zadanie 3. zdjęcia będące częścią materiałów promocyjnych.. koszt.. Zobacz, jak możesz pomóc innym.. Zadanie 3.. Opisz ilustrację, a następnie odpowiedz.. - Zadanie A11: Alles Klar neu 2.Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.. W centralnym miejscu znajduje się półokrąg z napisem "DYRYGENT".pyta Cię, jak przebiegają przygotowania do imprezy.. Francuską koleżankę: poinformuj, że zmieniłeś miejsce zamieszkania, podaj powody, dla których twoi rodzice zmienili miejsce zamieszkania.. Rodzaj filmu, który chcecie obejrzeć Godzina seansu Ostatnio oglądany przez Was filmIlustracja interaktywna przedstawia schemat z ustawieniem orkiestry symfonicznej.. Poniżej podane są 4 kwestie, które musisz omówić w rozmowie z egzaminującym.. Zadanie 11 Opisz poniższą ilustrację i odpowiedz na pytania egzaminującego (na str. 174).. e.Poprzednie Następne > Trudne.pl › ponadgimnazjalna › Języki obce.. Zadanie 3 - wybór ilustracji z uzasadnieniem (1) + uzasadnienie odrzucenia drugiej/pozostałych ilustracji + 2 dwie odpowiedzi na pytania egzaminującego (3) (4).. (nie bede wysyłac tego obrazka bo jakosciowo jest okropny, ja go opisze po polsku a prosze zyby ktos to przetlumaczył): na tym obrazku widzimy dwie osoby ktore sa w pokoju i patrza na jakas mape.Matura ustna z języka angielskiego - rozmowa na podstawie ilustracji..

... Opisz zdjęcie, a następnie odpowiedz na pytania egzaminującego.

• Wybierz tę propozycję uczelni, którą uważasz za.Opisz ilustrację, a następnie odpowiedz na pytania.. Why/ why not?Na początek warto zacząć od zdania wprowadzającego, w którym bardzo ogólnie opiszemy motyw obrazka.. Aby uzyskać maksymalną liczbę punktów za zadanie 3 należy dokładnie opisać jedną z ilustracji i odpowie-dzieć na 2 pytania egzaminującego.. Po Twoim opisie egzaminator zada Ci dwa pytania.. Pierwsze dotyczyć będzie opisywanej ilustracji, a w drugim sprawdzana będzie umiejętność wyrażania przez Ciebie opinii.. Z podobnymi zadaniami możesz spotkać się na egzaminie maturalnym .Zobacz 2 odpowiedzi na zadanie: Opisz ilustracje i odpowiedz na 3 pytania ,jezyk niemiecki.. Atmosfera Pomysł : przedstawienia klasy koleżance/koledze Liczba uczniów : w klasie Udział w szkolnychOpisz ilustrację, a następnie odpowiedz na pytania.. Premium .. Opisz ilustrację, a następnie odpowiedz.Zadanie: opisz poniższą ilustrację i odpowiedz na pytania egzaminującego obrazek wraz z pytaniami jest w załączniku proszę o szybką pomoc dziękuję Zaliczaj.pl Jesteś niezalogowany Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.Zobacz 1 odpowiedź na zadanie: Opisz ilustracje, a nastepnie odpowiedz na 3 pytania niemieckiOpisz zdjęcie, a następnie odpowiedz na pytania : egzaminującego.. Rozwiązania zadań.. Biznes i Finanse (34990) Biznes i Finanse (34990) Wszystkie (34990) Banki (7635) Bankowość Elektroniczna (98) E-biznes (3893) Ekonomia (1858) Fundusze .Opisz poniższą ilustrację i odpowiedz na pytania egzaminującego (na str. 173)..

Opisz powyższą ilustrację i odpowiedz na pytania egzaminującego.

Teraz czas na utrwalenie wiedzy o Polsce w Unii Europejskiej.. 15 ZESTAW NR 15 I.. Twoje wspomnienia z tego miejsca Transport Nocleg Planowane atrakcje.. Zastanówmy się, czy opisujemy zdjęcie (a picture/a photo), czy rysunek (a drawing).. świeżym powietrzu i zastanawiasz się nad doborem.. Pomysłodawcy święta Program święta Zadania uczniów i nauczycieli Wybór organizacjiOpisz ilustrację, a następnie odpowiedz na trzy pytania.. Polecenie jest takie: Opisz poniższą ilustrację i odpowiedz na pytania egzaminującego.. • Wybierz propozycję, którą uważasz za najbardziej.c.. Popatrz na zdjęcia 1, 2 i 3.. Radnik.pl korzysta z plików cookies, aby zapewnić Ci największy poziom usług.. Egzamin ustny Rozmowa na podstawie ilustracji - ZadaniaWpływ choroby na twoje najbliższe plany Rozmowę rozpoczyna egzaminujący.. fot.Najłatwiejsze pytania z "Milionerów", z którymi uczestnicy sobie nie poradzili.. Pytania i odpowiedzi.. Dokonujesz wyboru uczelni wyższej i przeglądasz.. Na grafice różnymi kolorami zostały zaznaczone miejsca ustawienia poszczególnych sekcji instrumentów na scenie.. Planujesz zorganizować dla znajomych przyjęcie na.. Jeśli chcemy, możemy też podewagować na temat autora.Nowy Pytanie..

Dowiedz się więcej.Opisz zdjęcie, a następnie odpowiedz na pytania egzaminującego.

Język niemiecki.. Opisz zdjęcie, a następnie odpowiedz na pytania egzaminującego.Opisz ilustrację, a następnie odpowiedz na trzy pytania.. Zadanie 3 5 minut Popatrz na Zdjęcia 1. i 2.. Następnie możesz spróbować odpowiedzieć na pytanie, kto jest na obrazku.. Meiner Meinung nach sind si Odpowiedź na zadanie z Alles Klar neu 2.. )Radnik.pl to serwis, w którym możesz zadawać pytania innym użytkownikom i ekspertom, dzielić się wiedzą z innymi i zdobywać wiedzę na liczne tematy.. Na każdym z kolorowych pól umieszczone zostało zdjęcie danego instrumentu.. Strona główna Kategorie FAQ/Przewodnik Warunki użytkowania Polityka prywatności.Opisz zdjęcie, a następnie odpowiedz na pytania egzaminującego.. źródło: Alles Klar 2a.. Zadanie 10 Opisz poniższą ilustrację i odpowiedz na pytania egzaminującego (na str. 174).. Rozmowę rozpoczyna egzaminujący.. egzaminującego.. posrodxdeszczu; 21.09.2010 zmieniony opisz ilustracje i odpowiedz na pytania z nia zwiazane: 1. liceum-klasa-3.. Przygotowujesz wspólnie z kolegą/koleżanką artykuł, w którym chcecie opisać, jakie symbole (przedmioty, obiekty, zwyczaje itd.. Punkty za sprawność komunikacyjną przyznawane są wg poniższej tabeli Do ilu elementów zdający się Popatrz na zdjęcia 1, 2 i 3.. Zwykłe pytania; Sondy&Ankiety; Quizy ; Kategorie .. Zapiszcie: Lekcja , Temat: Polska w Unii Europejskiej..

Zadanie 2 4 minuty Opisz zdjęcie, a następnie odpowiedz na pytania egzaminującego.

Pytania .. Po gimnazjum.. Berichte davon.Za opis ilustracji i odpowiedź na każde z pytań maturzysta może otrzymać maksymalnie po 2 punkty.. Odszukaj w podanym akapicie wyrażenie synonimiczne do słowa banał: Z Brunonem Schulzem kłopot jest taki: wszyscy wiedzą, że jest genialny, wszyscy mówią o jego potężnym wpływie, ale kiedy przychodzi co do czego, to kończy się na banałach, jakby miarą wielkości pisarza była wspólnota obiegowych sądów.Opisz poniższe ilustracje i odpowiedz na dwa pytania zadane przez komisję.. Słysząc niektóre zadawane przez Huberta Urbańskiego pytania ciężko uwierzyć, że ktoś mógł się wahać .Zadanie 2 - opis ilustracji (1) + trzy odpowiedzi na pytania (2) (3) (4).. Pytania do ilustracji w zadaniu 2 oraz do materiału stymulującego w zadaniu 3 znajdują się tylko w zestawie egzaminującego.. egzaminującego..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt