Przeczytaj tekst i podpisz obrazki 1-3 nazwami wydarzeń

Pobierz

Ilość aktualnie otwartych zadań (1493).. • Przeczytaj uważnie tekst.. Teraz otwórz ćwiczenie (lesson 1, unit 6-Play time).. h 6 a 7 u l g o o d- l o o k i n g 7Odrabiaj swoje zadania domowe szybko i sprawnie.. Odszukaj w nim wyrazy, w których występują litery: u, U.. Użyj wyrażeń z tabelki i czasu Present Continuous jak w przykładzie i zdecyduj co to jest za wydarzenie.. Wyszukaj na ilustracji obiektów, w których nazwach występuje głoska z. taK nIe 7.• Otwórz KĆ str. 40 -ćw.1, ponumeruj obrazki zgodnie z kolejnością wydarzeń w wierszu.. Podobne pytania.. ZESZYT ĆWICZEŃ - PRACA SAMODZIELNA.. Pamietaj!. Wskaż zdania prawdziwe i fałszywe oraz odczytaj hasło.. Łopatka jest między maską a wiaderkiem.. Piłka leży obok ręcznika.. Zostań ekspertem z danego przedmiotu, zarabiaj punkty, wygrywaj nagrody.Wiem.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. 1 f a t a l / t d - l 6 h o / o g Uzupełnij krzyżówkę wyrazami z ramki.. Znajdź odpowiedź na Twoje pytanie o 1 Przeczytaj tekst i podpisz obrazki 1-3 nazwami wydarzeń.Przeczytaj tekst i podpisz obrazki 1-3 nazwami wydarzeń.. 8 Uzupełnij luki wyrazami z ramki.. Podpisane obrazki z nazwami tych ubrań znajdziesz w podręczniku na str 52..

Przeczytaj tekst ponownie.

Zadania przede wszystkim z przedmiotów: biologia,chemia,fizyka,geografia .Zadania klasa 3 2.04.20r.. 07.05.20W zadaniu 1 podpisz obrazki nazwami chorób i dolegliwości; W zadaniu 2 sprawdź, ile nazw przedmiotów wyposażenia domu pamiętasz; W zadaniu 3 uzupełnij zdania czasownikami z ramki w odpowiedniej formie czasu present perfect.. Napisz krótki tekst do zeszytu o wydarzeniu na które poszedłeś.. Posłuchaj lub przeczytaj samodzielnie tekst zamieszczony pod ilustracją.Przeczytaj tekst.. Uporządkuj i przepisz wyrazy w kolejności alfabetycznej.. Przeczytaj tekst i Dodawanie do 8 z przekroczeniem progu dzieisątkowego.. Powiedz domownikom: a) co robią dzieci na ilustracji, b) co zbudowała dziewczynka, c) co zbudował chłopiec.. Ocena: Jeśli nie dostałeś oceny za prace na lekcji (bz,+), przeslij zdjęcie notatek do 15:00.Wpisz nazwy wydarzeń do zdań w ćw.. (Ja mam niebieski rower).. Przeczytaj wyrazy.. Uwaga:Następnie przeczytaj tekst i zapisz w zeszycie numer, imię i czynność dziecka wymienionego w tekście.. !Szukasz pomocy przy zadaniu domowym ?. Uzyskaj pomoc i dziel się swoją wiedzą.W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies.. Płetwy są między krokodylem a torebką.. 3.Przeczytaj opowiadanie "Fryzjerka"-podręcznik, str.12; Wytnij z "Wycinanki" wyrazy i je uporządkuj..

Przeczytaj zdania pod obrazkiem i zakreśl TAK lub NIE.

0 0 Odpowiedz.. Wykonaj obliczenia z podręcznika zad.. • Podkreśl właściwą odpowiedź: jest to opis przedmiotu, miej-sca, zwierzęcia, postaci, uczuć.. Ponad 100 tysięcy materiałów dla szkoły podstawowej, średniej oraz z zakresu studiów.1) napisz wyrazy z "ż" i podpisz obrazki.. PD. zeszyt ćwiczeń s.76 .. Następnie pokoloruj ten element obrazka, czyli niebieski rower.. Ania wychodzi na spacer.Zad.. Który tekst jest o snowboardingu, a który o tenisie?. 3 na podstawie informacji na plakatach w ćw.. Pamiętaj, że do 8 dodajemy najpierw 2 , aby uzyskać 10, a potem resztę.Zadania domowe z poziomu szkoła podstawowa.. Ula ule ulćw.1 - przeczytaj teksty w ćw.2 i połącz opcje a-d z imionami 1-3. ćw.2 - przeczytaj znowu teksty i wpisz imiona .. 3) wpisz podane w ramce wyrazy do krzyżówki - podpowiedzią są obrazki oraz ilość liter w okienkach.. Następnie podpisz każdy obrazek pasującym do niego zdaniem.. Przeczytaj wyrazu.. Słomki są w kubkach.. Dziewczynka zostawia parasol na ławce.. 0 ocen | na tak 0%.. Przeczytaj tekst i odpowiedz na pytania.Posłuchaj lub przeczytaj samodzielnie tekst zamieszczony pod ilustracją.. Użyj wyrażeń z ćw.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.powtarzać, wymienione są w niej nazwy ubrań.. Zadanie 5.. Przeczytaj zdania ze zrozumieniem pod obrazkiem, np. I've got a blue bike..

Przeczytaj tekst ponownie i odpowiedz na pytania, wpisując .

Połącz pytania z odpowiedziami, przećwicz dialog z rodzeństwem lub rodzicami.. Ćwiczenie 9 str. 22 - odszyfruj nazwę czynności podaną w nawiasie i dopasuj obrazki do zdań, wpisując właściwe cyfry 1-3.5.. • Wykonaj kolejne ćwiczenia na str.40-41.. Zapisz w zeszycie dzisiejszą datę, dzień tygodnia, pogodę i temperaturę.. 4) Ułóż z rozsypanki wyrazowej zdania i je zapisz w liniaturze: PAMIĘTAJ O WIELKIEJ LITERZE I KROPCE !. Tutaj znajdziesz największa bazę wypracowań, konspektów, streszczeń i pomocy szkolnych w Polsce.. 4Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. Uporządkuj zdania zgodnie z kolejnością wydarzeń w tekście- ćw.1 str.11; Przeczytaj wiesz H. Ożogowskiej "Krawcowa" i odpowiedz na pytania dotyczące wiersza- podręcznik, str.13Teksty Piosenek (39658) Teledyski (8771) Telewizja i Seriale (249640) Zespoły (21501) Nauki (964233) .. Podpisz obrazki prawidlowymi imionami.. fasola warzywa brzoza selerPrzeczytaj legendę w podręczniku str. 32-33.Wytnij zdania i ułóż kolejność wydarzeń w legendzie w zeszycie ćwiczeń .. 2 Zapisz podane wyrazy w liczbie mnogiej.. Prosimy .Zadania domowe w Zapytaj.. Określ cechy pani Słowikowej -dokończ zdanie.. Następnie z każdą nazwą zwierzątka ułóż po jednym zdaniu i zapisz je na tej karcie pracy.Popatrz na obrazek..

... • Podpisz obrazki odpowiednim tytułem.

Tym razem też dasz sobie radę!. Wybierz poprawne odpowiedzi.. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu.Znajdź i zakreśl wyrazy (nazwy zabawek), następnie podpisz obrazki.. Podpisz!. í Posłuchaj i przeczytaj.. Podpisz nimi obrazki.. Dzisiaj ćwiczymy czytanie .Bardzo Cię proszę przeczytaj uważnie wierszyk,który zamieściłam poniżej a następnie narysuj na kartce zwierzęta które wystepują w wierszu i podpisz je odpowiednimi nazwami.. Pokoloruj fragmenty listka z rzeczownikami na brązowo, a z nazwami czynności na żółto.. Napisz co robią dzieci na obrazkach w ćw..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt