Posłuchaj nagrania ponownie i uzupełnij e-mail od dede do kena

Pobierz

Dlaczego?. Materiały te stanowią wsparcie dla rodziców i opiekunów, którzy pragną pomóc dziecku w nauce języka angielskiego w domu.. Posłuchaj nagrania jeszcze raz.. Zadanie 4 jest dla chętnych- narysuj w zeszycie i napisz, co lubisz jeść.. Następnie posłuchaj nagrania ponownie i przeczytaj.. GOOD LUCK!Posłuchaj nagrania i wpisz brakuące informacje - Zapytaj.onet.pl -.podręczniku images for free to download.. W RAZIE PROBLEMÓW, KONTAKTUJCIE SIĘ PRZEZ DZIENNIK LUB TEAMS.. Tydzień 3 - Bezpieczeństwo na drodze.. Następnie posłuchaj nagrania [CD2 nr 27], przeczytaj zdania wraz z nagraniem.. Online Workbook → 6.6 Listening and Writing → Exercise 2 [Posłuchaj nagrania ponownie i uzupełnij zdania, wpisując jedno słowo w każdą lukę.]. Posłuchaj (nagranie 2.34) i przeczytaj tekst Did you know …?. Wybierz właściwe odpowiedzi.. Zadanie 3 - przeczytaj tekst - odpowiedzi osób na pytania ankietowe oraz zadanie 5 - uzupełnij listy słówek i zwrotów z FOCUS ON WORDS.. Nagranie 15 do zadania "part 3" str 86 zostanie wysłane na maila.4) Zadanie 2.. 5) Poćwicz słówka na instalingu oraz quizlecie (link w dwóch poprzednich lekcjach).. Posłuchaj nagrania i zdecyduj, które zdania (1-5) są prawdziwe, a które nie.. !Bezpłatna usługa Google szybko przetłumaczy słowa, zwroty i strony internetowe z polskiego na ponad 100 innych języków i odwrotnie.Wielu naszych Klientów pyta nas jak się zachować, gdy otrzyma maila z żądaniem okupu..

Posłuchaj nagrania ponownie i uzupełnij e-mail od Dede do Kena.

Odpowiedzi zapisz w zeszycie.. Tydzień 2 - Ja i moi rówieśnicy.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.Florian Alicia Finja (null sechzehn siebenhundertvierundachtzig Handynummer: Handynummer: Handynummer: dreihundertneunundfünfzig) E-Mail: E-Mail: E-Mail: 3.Lektion 4B 1.. Część że mają Twoje hasło do poczty.. Zapisz całe zdania do zeszytu.. Ćwiczenie 3i posłuchaj łamańca językowego.. Zapoznaj się z poniższymi słowami z tekstu: farm - farmaOddział przedszkolny.. Zapytaj.onet.pl pomoże znaleźć odpowiedzi na każde Twoje pytanie.Posłuchaj nagrania raz jeszcze cd_29.mp3 i wskaż właściwą odpowiedź - zadanie 3, str. 93 w podręczniku.. Tydzień 6 - Wiem co jem czyli dlaczego warto jeść warzywa i owoce.. Skąd się bierze?. TRZYMAJCIE SIĘ ZDROWO!Nasz przyjaciel, Praca Domowa wyślij nowe pytanie na KLASA.ONLINE.. 6) Zacznij się uczyć czasowników od fall do lie.. Wykonaj zadania egzaminacyjne z zeszytu ćwiczeń strony 82-87.. Powtórz czynność kilkakrotnie.. Napisz właściwe słowa w zeszycie.. Zadanie 9 Przeczytaj niedokończone zdania.. Na początku zaznaczmy, że często te ataki (bo tak to się nazywa) różnią się od siebie.. Tydzień 1 - Koniec wakacji, idę do szkoły.. 3- popatrz na obrazki, są to typowe brytyjskie dania..

[Posłuchaj nagrania i wybierz poprawne odpowiedzi.]

Uzupełnij zdania podanymi czasownikami we właściwej formie trybu przypuszczającego Konjunktiv II i zapisz je w zeszycie - zadanie 4, str. 93 w podręczniku.Komentarze .. Shops and services wyrazami wyróżnionymi na czerwono w tekście (badanie ankietowe).. Zadanie 3/65.. Images search.. podręczniku podręczniku frascati podręczniku używane podręczniku frascati 2015 podręczniku frascati (oecd 2015) e podręczniku podręczniku beneficjenta sl2014 podręczniku użytkownik procertum smartsign podręczniki szkolne podręczniki nowa era podręczniku czy podręcznikaJęzyk angielski - kl. 8.. Zadanie 4/65.. Zadanie 1/65.. 2.Uzupełnij kwadraty magiczne a i b. Question from @11632 - Liceum/Technikum - MatematykaIle kosztuje?. Posłuchaj nagrania 11.. Które zwierzątko posiada Emma?. Posłuchaj nagrania jeszcze raz i uzupełnij zdania wpisując jedno słowo w każdą lukę.. Następnie posłuchaj nagrania i sprawdź swoje odpowiedzi: Focus_2_NE_CLCD_3_18.mp3.. Online Workbook → 6.6 Listening and Writing → Exercise 3 [Uzupełnij tekst, używając czasowników z nawiasów w czasie Past Simple.]1.. Tydzień 4 - Powitanie jesieni.. Zadanie2/65.. Zadania egzaminacyjne z rozdziałów 5-8.. Zauważ, że litery zaznaczone na czerwono wymawiamy bliżej polskiego "e", a litery zaznaczone na zielono wymawiamy "a" Posłuchaj nagrania ponownie, jednocześnie śledząc tekst w podręczniku i spróbuj powiedzieć zdania razem z nagraniem..

Posłuchaj nagrania ponownie i uzupełnij luki w teście liczbami i słowami z ramki.

.Wysłuchaj nagrania [CD2 nr 26] i postaraj się rozpoznać wymieniane w wierszyku określenia uczuć.. W ćwiczeniach wykonaj zadanie 1 i 2 na stronie 56.. Część z nich sugeruje, że uzyskali dostęp do kompromitujących nagrań.. Tydzień 7 - Ruch to zdrowie -gram .Strefa ucznia.. - PearsonCele lekcji: przedstawianie się pytanie innych o imię pytanie innych o wiek «Temat: Człowiek (dane personalne) Anna Megan Mark Will Presentation 0 Listen and read.. Udziel odpowiedzi jednym słowem lub pełnym zdaniem.. Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. Document 389626Uzupełnij rozmowę wyrażeniami z ramki .. Spróbuj powiedzieć łamaniec językowy bez nagrania, coraz .Komentarze .. Will: Yes, no problem.Zad.2- posłuchaj nagrania CD 3.23 i staraj się powtarzać.. Zapraszamy Państwa do pobrania bezpłatnych materiałów uzupełniających do podręczników wydawnictwa Macmillan.. Tydzień 5 - Moje ciało i higiena osobista.. Znajdujący się na stronie 80 w podręczniku.. 06.05.20rPosłuchaj nagrania (2.33) i sprawdź odpowiedź..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt