Quizy na temat lektury chłopcy z placu broni

Pobierz

Pytania te pozwolą Ci powtórzyć najważniejsze informacje z książki i przygotować się na zajęcia.Pytania do lektury: Chłopcy z Placu BroniChłopcy z Placu Broni - - Test.. Rozwiąż test.Quiz: Chłopcy z Placu Broni - test znajomości lektury.. d) Gereb zabrał chorągiewkę z Placu Broni.. Scharakteryzuj świat przedstawiony w powieści (wybierz siedem kluczowych wydarzeń).. czerwonym i zielonym.. Powiem tyle : Miłej zabawy !. Jak miał na imię Nemeczek?. Jak nauczyć dziecko odczytywać czas na zegarze?. 0%Jak dobrze znasz lekturę "Chłopcy z Placu Broni | sameQuizy.. Test z lektury ''Chłopcy z Placu Broni'' Ferenca Molnara dla klasy 4 szkoły podstawowej.Czyżby "Chłopcy z Placu Broni" byli Twoją ulubioną lekturą?. Miej Misia w sercu!. (pierwsza) chorągiewka chłopców z Placu Broni?. KONKURS NA CZASIE.. Rozwiąż i sprawdź swoją znajomość lekturyTest z lektury Chłopcy z Placu Broni21 pytań z lektury "Chłopcy z Placu Broni", czy dasz radę odpowiedzieć na wszystkie pytania?Lista pytań z lektury Chłopcy z Placu Broni.. Sprawdź, czy zdołasz odpowiedzieć na te 12 pytań!. Poznajemy losy chłopców od momentu zabrania kulek Nemeczkowi przez Pastorów aż do bitwy o plac i śmierć Nemeczka.. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.. Niebiesko-zielona..

U góry znajdziesz quiz chłopcy z placu broni.

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Zawiera wszystkie powyższe pytania.. Brakuje odpowiedzi.. Jeżeli szukasz informacji dot.. Temat na Czasie.. prezenty na czasie.Witaj na stronie Quizz.pl.. wiedzę o książce.. wg Jolasobowska2.Krótka notatka na temat książki "Chłopcy z Placu Broni".. U góry znajdziesz quiz Lektura Chłopcy z Placu Broni.. Test składa się z 12 pytań.. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.. pytanie 1 z 20.. Wybierz jedno wydarzenie i opisz jego przebieg.. depresji lub pomocy, to odwiedź strony: Nastoletnia depresja, Telefon zaufania dla dzieci i młodzieży, Pokonać kryzys.Opis testu.. c) jeden z Pastorów zabrał chorągiewkę z Placu Broni.. żółtym i czerwonym.. Akcja toczy się w ciągu kilku wiosennych, marcowych dni pod koniec XIX wieku - prawdopodobnie w 1889 roku.. W jakich kolorach była flaga chłopców z Placu Broni?. Do czego Gereb próbował namówić dozorcę Słowaka?. Sprawdź się!. Jak dobrze pamiętasz losy bohaterów tej lektury?Ferenc Molnar, "Chłopcy z Placu Broni" - test z lektury na poziomie trudnym.. Chłopcy z Placu Broni - pytania z lekturyLista pytań dotyczących lektury Chłopcy z Placu Broni.. Upewnij się, czy nie ma odpowiedzi na Twój problem na stronach Pomocy oraz w naszym Forum.W takim przypadku prosimy o kontakt z nami .Chłopcy z Placu Broni - opracowanie lektury..

Rozwiąż test!Test z lektury "CHŁOPCY Z PLACU BRONI".

Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.Kto zdradził Chłopców z Placu Broni.. Książka pt. "Chłopcy z Placu Broni" jest autorstwa Ferenca Molnara.. Na stronie znajdziesz tysiące innych quizów, testów wiedzy i sprawdzianów na różne tematy.Chłopcy z Placu Broni - test znajomości lekturyTest znajomości lektury Chłopców z Placu Broni.. Miejscem akcji jest miasto, prawdopodobnie Budapeszt - stolica Węgier.Streszczenie lektury " Chłopcy z placu Broni" 2012-02-14 20:10:44 Pytanie dotyczące lektury " chłopcy z placu broni " 2019-11-04 16:45:49 Załóż nowy klubChłopcy z Placu Broni.. #lektury #dladzieci #ksiazki.Witaj na stronie Quizz.pl.. b) Feri Acz zabrał chorągiewkę z Placu Broni.. Czerwona.. Zapraszamy do sprawdzenia swej wiedzy w quizie o Erneście Nemeczku i jego szkolnych kolegach.. Czerwono-zielona.. wiedzę o książce.. Na stronie znajdziesz tysiące innych quizów, testów wiedzy i sprawdzianów na różne tematy.8 lutego 2016 Świat przedstawiony w lekturze "Chłopcy z placu Broni" Rozwiąż testy.. Przewiń.. Kto został wybrany przewodniczącym Chłopców z Placu Broni?. Na stronie znajdziesz tysiące innych quizów, testów wiedzy i sprawdzianów na różne tematy.Quiz wiedzy z lektury "Chłopcy z Placu Broni"..

super quiz :3Test z lektury "Chłopcy z Placu Broni" (Ferenc Molnar).

Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.. Książka opowiada o 2 grupach chłopców - z Placu Broni oraz Czerwonoskórych.. Możesz sobie na szybko powtórzyć najistotniejsze fakty z lektury.Witaj na stronie Quizz.pl.. U góry znajdziesz quiz Chłopcy z placu broni test.Sprawdź co wiesz o lekturze Chłopcy z placu broni test.. 12 Super!Najbardziej kompletny test z lektury Chłopcy z Placu Broni jaki znajdziesz w sieci.. 1) Nemeczek widział jak a) dozorca - Słowak zabrał chorągiewkę z Placu Broni.. Tagi dla tego testu: test będzie ciekawy, a odpowiedzi zabawne.. U góry znajdziesz quiz Chłopcy z placu broni - Test.Wypełnij ten test, i sprawdź ile wiesz o Chłopcach z placu broni.. Chłopcy z Placu Broni to powieść pisarza Ferenca Molnára, którą pamiętają jako lekturę szkolną również Wasi rodzice.. Odpowiedz na wszystkie pytania.. tak <3 ostatnio przeczytałam to w 2 godziny, bo mnie wciągnęło, mimo, że nienawidzę lektur szkolnych.. Test będzie łatwy , ale i także trudny .. Część 1.. Rozwiąż test!Witaj na stronie Quizz.pl.. ZAPISZ SIĘ!. Wszystko na to wskazuje, ponieważ odpowiedziałeś poprawnie na wszystkie lub większość pytań!. Chłopcy z Placu Broni - test Test.. SURVEY .˜ lektura: Chłopcy z Placu Broni ˜ plansza z planem wojennym wykonanym przez Chłopców z Placu Broni (wzór: Ferenc Molnar, Chłopcy z Placu Broni, Nasza Księgarnia, Warszawa 1980, s. 77) ˜ znaczki z flagą jako nagrody za aktywność ˜ załącznik — fragmenty planu wydarzeń Przebieg lekcji: 1. niebieskim i czarnym..

Wybierz jedno miejsce i … ContinuedChłopcy z placu broni - test .

Jak miał na imię Boka?. wiedza o lekturze.. Zaznacz, aby zobaczyć wynik.. Cała akcja rozgrywa się w Budapeszcie, stolicy Węgier we wiosnę 1889 roku.. 2) Nowym przewodniczącym chłopców z Placu Broni został a) Boka.. Chłopcy z Placu Broni Połącz w pary.. Zielono-czerwona.. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.Witaj na stronie Quizz.pl.. Test z lektury "Chłopcy z Placu Broni" Ferenca Molnára składa się z 23 pytań, na które odpowiedź powinien znać każdy, kto przeczytał książkę.. Pamiętaj, że quizy są tworzone przez użytkowników i nie należy ich traktować jako porady medycznej.. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.Chłopcy z Placu Broni.. Wybierz jedną postać i opisz ją.. Osoby rozwiązujące ten quiz osiągają średni wynik 83%.. Sprawdź, czy dobrze znasz tę węgierską powieść dla młodzieży!. Z jakiego powodu Nemeczek skąpał się za trzecim razem?. Test ze znajomości lektury szkolnej Ferenca Molnara pod tytułem "Chłopcy z Placu Broni".. U góry znajdziesz quiz chłopcy z placu broni..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt