Test znajomości lektury opowieść

Pobierz

Czas na odpowiedź: 10 sekund.. Polub.. Kogo Łucja spotkała w Narnii podczas swojej pierwszej wizyty?. Klasa 7 Klasa 8 Polski.. Drugi duch zaprowadził Scrooge`a" a) Do domu siostrzenca i domy pomocnika Boba b) Na grób Scrooge c) Do domu Marlea i siostrzenca d) Pokazał mu własne dzieciństwo 2.Test ze znajomości lektury pt. "Opowieści z Narnii" 1.. Sprawdź, ile pamiętasz z tej powieści!. Rozpocznij test.. Osadź.. a) dwoje, b) troje c) czworo.. Test składa się z 15 pytań.. a) Zuzanna, b) Łucja, c) Piotr.. odpowiedź: "Opowieść wigilijną" napisał Charles Dickens.. Ile lat nie żyje współpracownik Scrooge'a?. Jak dobrze pamiętasz tę lekturę?1) Podaj autora książki a) Karol Dickens b) Stefan Żeromski c) Henryk Sienkiewicz 2) Ile było duchów (razem z Marleyem) ?. Potop - test wiedzy online w formie quizu sprawdzający wiedzę przed sprawdzianem .. Opowieść wigilijnaNajbardziej kompletny test z lektury Opowieść wigilijna jaki znajdziesz w sieci.. Co stanowiło najwyższą wartość w życiu Scrooge'a?. Proponuję zatem, aby uczniowie nie notowali pytań, tylko od razu same odpowiedzi.. aga_zuraw_64002.Najbardziej znanym jego utworem jest Klub Pickwicka, książka".Plik Opowieść wigilijna testy i zadania.pdf na koncie użytkownika honda1987.. Samotność, którą próbuje się oszukać, w końcu daje się odczuć, a wtedy człowiek gotów jest poddać się wszelkim działaniom, jeśli tylko pozwolą mu one poczuć się choć odrobinę szczęśliwym..

"Opowieść wigilijna" - kartkówka ze znajomości lektury.

W okresie jakich świąt toczy się akcja książki?. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.. "Chłopcy z Placu Broni" to powieść zaliczana do klasyki literatury dziecięcej i młodzieżowej, a także lektura szkolna.. 69% Charakterystyka Edmund'a Pevensie "Opowieści z Narnii.. Edytuj elementy.. Opowieść .. "Pan Tadeusz" - test online ze znajomości lektury w postaci Quizu .. Czas na odpowiedź: 10 sekund.. Kto jako pierwszy poznał sekret szafy?. Jak nazywał się zmarły wspólnik Scrooge'a?. Tempo na kilometr: przeliczanie tempa na prędkość (kalkulator online min/km na km/h) Bieg na 5 km: czas amatora .Quiz.. Rozwiąż test i sprawdź!. Test składa się z 12 pytań.. 1.Publiczna Szkoła Podstawowa w Łopienniku Nadrzecznym tel/fax (82) 577-33-17 email: "Mały Książę" - test znajomości lektury.. Jeśli nie potrafisz wskazać odpowiedzi w którymś pytaniu, idź dalej, a na koniec powrócisz do niego, jeśli będziesz mieć czas.. Lektura w klasie 5.. Czytaj uważnie polecenia.. W jakim mieście toczy się akcja książki?. Jaki świąteczny prezent Scrooge wysłał Cratchitom?. Kto jest autorem książki "Opowieść wigilijna"?. Podaj swoje imię:Poniżej znajdziesz listę pytań z lektury Opowieść wigilijna, które mogą Ci się przydać do powtórki.. odpowiedź: "Opowieść wigilijna" to epika.6.. Ile było rodzeństwa?.

NigdyOpowieść Wigilijna - test ze znajomości lekturyTEST z lektury.

Jakub Marley był: wspólnikiem Ebenezera.. a) Bob Cratchit b) Jakub Marley c) Dolly Bantry 4) Jakie jedzenie było opisywane w książce?. Podczas jakiej zabawy Edmund znalazł się w Narnii?Test ze znajomości lektury kl.IV: " Opowieści z Narnii.. Lew, Czarownica i Stara Szafa" Polecane teksty: 85% Który z wizerunków Matki Boskiej uważam za typowy.Test wiedzy z lektury Opowieść wigilijna, Charles Dickens.. Jak dobrze znasz fabułę ksążki Opowiesci z Narnii?. Zapraszamy do sprawdzenia swej wiedzy w quizie o tej lekturze szkolnej.. Artykuły z portalu.. "Opowieść wigilijna" - jaki to rodzaj literacki?. Rozwiąż i sprawdź swoją znajomość lekturyTest z lektury Opowieść wigilijnaTest z lektury "Opowieść wigilijna" (Charles Dickens).. Co pokazał Ebenezerowi Duch Przyszłych Wigilii?. a) fauna Tumnusa, b) Białą Czarownicę, c) Aslana.. Powodzenia!Uważał, iż jest godnym następcą swojego wspólnika.. Poproszony o wigilijny datek naPrzykładowe pytania na sprawdzianie z "Opowieści wigilijnej": Kto napisał "Opowieść wigilijną".. Rozwiąż test i sprawdź!08.10.2021 15:55.. Opowieść z odległych czasów wciąż wciąga młodych czytelników i wzrusza.. Na koniec sprawdź, czy wykonałeś wszystkie zadania.. Więcej .Test zawiera 18 pytań.. Jak dobrze pamiętasz losy bohaterów tej książki?. Nie - gdyż, tak naprawdę, nie można żyć bez ludzi..

Tagi dla tego testu: opowieść wigilia test książka lektura.

Przedstawia świat, w którym ważne były przyjaźń, honor, odwaga, a także wierność zasadom.Przed Tobą zadania, w których wykażesz się znajomością przeczytanej lektury.. Książka opowiada o czwórce dzieci, które przedostają się do magicznej krainy przez tylne drzwi starej garderoby.. Sprawdź, jak dobrze pamiętasz tę lekturę!Rozpocznij test.. "Opowieści z Narnii: Lew, czarownica i stara szafa" to klasyczna baśń fantasy autorstwa C.S. Lewisa.. 6.192 Opowieść wigilijna - Karol Dickens 3 Test jednokrotnego wyboru Zaznacz jedną prawidłową odpowiedź na każde pytanie.. a) Pudding b) Indyk c) Barszcz z uszkami 5) Co powiedział trzeci duch?Test ze znajomości lektury Opowieść wigilijna Rząd A Rozwiąż test - odpowiedzi zapisz na karcie odpowiedzi.. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.Kartkówka ze znajomości treści lektury Charles Dickens "OPOWIEŚĆ WIGILIJNA" Kartkówki z lektury umieszczane na moim blogu mają za zadanie jedynie sprawdzić znajomość lektury.. Gdzie pracuje główny bohater książki?. Zaproszony przez kuzyna na Wigilię, Scrooge: a) zgodził się z radością, b) niegrzecznie odmówił wizyty, c) grzecznie odmówił wizyty, d) zgodził się niechętnie..

Test znajomości lektury "Opowieść wigilijna" Udostępnij Udostępnij wg Kaoleksa.

Test: Opowieść wigilijna Test ze znajomości lektury Karola Dickensa pt.Poniżej znajdziesz listę pytań z lektury Opowieść wigilijna, które mogą Ci się przydać do powtórki.. Kto jest głównym bohaterem książki?. .Opowieści z Narni..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt