Sprawdzian klasa 7 europa po kongresie wiedeńskim nowa era

Pobierz

1.Utworzenie Królestwa Polskiego w unii personalnej z Rosją.. wybuch powstania na Węgrzechustanowienie republiki.. wprowadzenie równości wobec prawa wolności religijnej i wolności słowa.. Przygotuj się do klasówki i sprawdzianu.Sprawdziany dla ksiazki Wczoraj i dzis klasa 7 - Nowa Era - Format testow PDF, sprawdziany gotowe do wydrukowania.Lista artykulow w kategorii Klasa 7; Tytul; 1.. Zaznacz, aby zobaczyć wynik.. Jest to jeden z najbardziej znanych plików jakie kiedykolwiek napisano.. Przy udzielaniu odpowiedzi .punktow.Czy ma ktos sprawdzian z historii klasa 7 Wczoraj i Dzis dzial 2 ,, Ziemie polskie po kongresie wiedenskim '' 2017-11-19 20:24:44 Mial ktos sprawdzian z historii dzial 2 Ziemie polskie po kongresie wiedenskim kl. 7 2017-11-11 09:08:38Szkola podstawowa klasy 0-3 .Test Europa po kongresie wiedeńskim, podrozdział podręcznika Śladami przeszłości dla Klasa III.. Miejsce obrad kongresu.. 2 Super!I Europa po kongresie wiedeńskim , Klasa 7 Nowa edycja , Wczoraj i dziś , Historia , Reforma 2017 Szkoła podstawowa klasy 4,8 , Zasoby , strona 1 , dlanauczyciela.plTest.. Uzupełnij tabelę 1.. Sprawdzian z historii dla klasy 7, dział 1.. Ks. Poznań, Wolne Miasto Kraków, Królestwo .Europa po kongresie wiedeńskim Zapoznaj się z mapą, a następnie wykonaj polecenia.. Na pewno nie trafiłeś tu przypadkiem!.

Europa po kongresie wiedeńskim .

1.Na kongresie wiedenskim Ksiestwo Warszawskie podzielono na: a.ZIEMIE POLSKI PO KONGRESIE WIEDEŃSKIM - Test.. Test rozwiązywano: 5520 razy.. Statystyka testu.. Tags: historia , kartkówki , nowa era , odpowiedzi , pdf , reforma 2017 , sprawdziany , testy , wczoraj i dziś 7II Ziemie polskie po kongresie wiedeńskim , Klasa 7 Nowa edycja , Wczoraj i dziś , Historia , Reforma 2017 Szkoła podstawowa klasy 4,8 , Zasoby , strona 1 , dlanauczyciela.plMiał ktoś sprawdzian z historii dział 2 Ziemie polskie po kongresie wiedeńskim kl. 7 .. Przewiń.. 2018-10-09 16:08:29; Pisał ktoś z was test z historii z działu 1 klasa 7 Nowa Era?. Test z historii dla klasy 7 dział 1 na podstawie podręcznika Nowa Era Wczoraj i dziś, rozdział "Europa po kongresie wiedeńskim".. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Następnie użyj odpowiednich kolorówStart studying Ziemie polskie po Kongresie Wiedeńskim dział 2 Wczoraj i Dziś klasa 7. sprawdzian z fizyki podzial na rozne klasy zacznij juz teraz nauke z sprawdzian z fizyki oraz z przyroda klasa 4 testy matematyka z plusem klasa 5 i matematyka z kluczem klasa 5 sprawdziany pdf Sprawdziany pdf,Twórz testy dopasowane dla biznesu i edukacji!.

... Klasa 7, dział 1 - Europa po Kongresie wiedeńskim.

W tym celu wpisz cyfry od 1 do 4, zaczynając 0-1 p. od wydarzenia najwcześniejszego.. Europa po kongresie wiedeńskim - I wojna światowa [włącznie] Test z dat obejmujący wspomniany powyżej zakres.. Tagi: pdf, chomikuj, nowa era, sprawdzian, odpowiedzi do testu, grupa a, grupa b, download, wczoraj i dziś .Klasa 7 Historia.. Co powstało na jego miejsce?. Pytania dotyczą kształtu Europy po ustaleniach Kongresu Wiedeńskiego.. Zdobywaj wiedzę z historii.Witaj na Sprawdziany 24 - największej bazie sprawdzianów, testów, książek nauczyciela i odpowiedzi.. Test składa się z 12 pytań o różnym stopniu trudności.. Sprawdz swoja wiedze dotyczaca losow terenow ziem polskich po Kongresie Wiedenskim.Plik ziemie polskie po wiosnie ludow test Pewnie potrzebujesz jakiegoś gotowca na jutrzejszy sprawdzian albo odpowiedzi, żeby szybko napisać test i zgarnąć dobrą ocenę.Sprawdzian z historii dla klasy 7 z rozdziału Ziemie polskie po kongresie wiedeńskim.. Odpowiedzi piszemy z małej litery z wyjątkiem nazw własnych .Sprawdzian z historii klasa 7 dzial ,,Ziemie Polskie Po Kongresie Wiedenskim'' Prosil bym o odpowiedzi i Pytania Z.Ziemie polskie po kongresie wiedenskim DRAFT..

Europa po kongresie wiedeńskim.

a) Oznacz na mapie czerwoną linią granice mocarstw, które założyły Święte Przymierze.. "Europa po kongresie wiedeńskim" Opis: Pobierz sprawdzian, lub odpowiedzi do testu "Europa po kongresie wiedeńskim" grupa testu A i B dla klasy 7, .PDF, Sprawdzian dostępny jest w formacie PDF, gotowy do wydrukowania.. Brakuje odpowiedzi.. Grupa B. Europa po kongresie wiedeńskim Test podsumowujący rozdział I. Ustal kolejność chronologiczną podanych wydarzeń.. 2017-10-11 19:41:12; Co będzie na sprawdzianie z historii klasa 7 ,,Ziemie polskie po kongresie wiedeńskim " 2017-10-02 19:12:50Start studying historia 7 rozdział 1 Europa po Kongresie Wiedeńskim.. b) Wpisz do tabeli nazwy ziem, które przyznano albo zwrócono poszczególnym państwom na kongresie w Wiedniu.. a) KRÓLESTWO PRUSKIE b) GALICJA c) KRÓLESTWO POLSKIE d) CESARSTWO AUSTRIACKIE 2) Po Kongresie w Wiedniu ziemie polskie zostały podzielone na: a) Wlk.. powstanie Świętego Przymierza.. Miesiąc, w którym kongres rozpoczął obrady.. 2.Utworzenie Księstwa Poznańskiego (pod panowaniem Prus) 3.Utworzenie Królestwa Polskiego w unii personalnej z .Sprawdzian "Europa po kongresie wiedeńskim" - test sprawdzający wiedzę - rozdział 1..

1. imię i nazwisko klasa.

1 Ustal kolejność chronologiczną podanych wydarzeń.. W tym celu wpisz cyfry od 1 do 4, zaczynając od wydarzenia najwcześniejszego.Sprawdziany dla ksiązki Wczoraj i dziś klasa 7 - Nowa Era - Format testów PDF, sprawdziany gotowe do wydrukowania.. 4.Test: Sprawdzian Klasa 7, dział 1 - Europa po Kongresie Wiedeńskim.. Francuski mąż stanu, jeden z głównych twórców ponapoleońskiego ładu w Europie.. objęcie władzy przez Franciszka Józefa I. stłumienie powstania narodowego.. O autorze.. Testy_HISTORIA.Sprawdziany • NOWA ERA • pliki użytkownika malgorzatka17 przechowywane w serwisie Chomikuj.pl • Punktacja str. 2.JPG, Punktacja str. 1.JPG1.. Ilość pytań: 28.. Oryginalne materiały pochodzą z książki Wczoraj i dziś dla klasy 7.Sprawdzian zawiera grupy A, B wraz z kartą odpowiedzi.Materiały służące do samodzielnej weryfikacji stopnia opanowania zagadnień przez ucznia.Test Grupa B. Europa po kongresie wiedeńskim imię i nazwisko Test podsumowujący rozdział I klasa data.. 2.Prawo do emigrowania do Francji 3.Utworzenie Księstwa Poznańskiego (pod panowaniem Prus) 1.Utworzono Rzeczpospolitą Krakowską.. Sprawdziany na podstawie podręcznika Wczoraj i dziś wydawnictwa Nowa Era..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt