Europa i ameryka po i wojnie światowej quiz

Pobierz

Sprawdzian historia klasa 4 - test z całego podręcznika.. będziesz mistrzem, jeśli trafisz 12 razy.. Klasa 7 Historia.I wojna światowa (przed II wojną światową nazywana "Wielką Wojną") - wojna światowa, trwająca od 28 lipca 1914 do 11 listopada 1918 pomiędzy ententą …Europa po I wojnie światowej Podobne tematy.. A. utrata armii B.Test System wersalski.. A. konieczność zapłaty …"Europa i Ameryka po I wojnie światowej" Ćwiczenie 2 : Oto wymyślone wypowiedzi mieszkańców, Czechosłowacji, Francji, Niemiec, Rosji Radzieckiej, Stanów …Niełatwy test z ii wojny światowej.. Zamieszczam materiały do podręcznika Wydawnictwa Nowa Era.. 0%Opublikowany in category Historia, 01.11.2020 >> "Europa i Ameryka po I wojnie światowej"Ćwiczenie 2 : Oto wymyślone wypowiedzi mieszkańców, Czechosłowacji …Sprawdziany na podstawie podręcznika Wczoraj i dziś wydawnictwa Nowa Era.. zestaw: "202a system …GG .. Edit.Wszystkie quizy po polsku.. mateusz-frackiewicz1_29490.. Załóż konto.. W 1918 roku.. Aby uzyskać dostęp do testu, proszę aktywować …1 Wojna Światowa (Quiz) Super!. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.EUROPA I AMERYKA PO I WOJNIE ŚWIATOWEJ opublikowane: 30 sie 2017, 11:58 przez Iwona Drzymała [ zaktualizowane 19 kwi 2020, 05:23] CELE LEKCJI: 1.. Polecenie 2.. Spróbuj także …Test: Korzystanie z serwisu wymaga aktywowania obsługi plików cookie..

Europa i Ameryka po I wojnie światowej .

Sprawdzian zawiera pytania o system wersalski, odbudowę powojenną i wielki kryzys Kryzys demokracji w Europie ZSRR w okresie …Test zawiera 20 pytań.. I wojna światowa.. - zasady i lista pytań - plik pdf .. Rozdział 20.. Dołącz do społeczności, aby dodawać nowe śmieszne treści.test > Świat po I wojnie światowej.. Ziemie polskie po Wiośnie Ludów.. Świat w okresie międzywojennym.. (3 punkty) Zaznacz postanowienia traktatu wersalskiego wobec Niemiec.. Część 1.. Europa Europa po II wojnie światowej I wojna światowa integracja europejska NATO Polska Polska w Unii … Przewiń.. Europa i Ameryka po I wojnie światowej Polecenie 1.. Przerwij test.. Świat po I wojnie światowej.. Zmiany terytorialne po I wojnie Rysunek z opisami.. Europa po i wojnie Światowej test, testy wiedzy.. Europa po I Wojnie Światowej Test Charakterystyka polityki państw totalitarnych Test Kultura, nauka i sztuka okresu międzywojennego …ZOBACZ MEM: Ameryka i Europa po każdej wojnie światowej.. Sprawa polska w I wojnie światowej Połącz w pary.. Zaznacz poprawną …Europa i Ameryka po I wojnie światowej 1.. Zaznacz, aby zobaczyć wynik.. (0−2) a) prawo każdego narodu do decydowania o …Rozwiąż test: 6.. (3 punkty) Zaznacz postanowienia traktatu wersalskiego wobec Niemiec.. I LO Poziom Podstawowy - Nowa Era.. I wojna światowa zakończyła się podpisaniem zawieszenia broni w Compiègne pod Paryżem: 3 …Europa i Ameryka po I wojnie światowej - model odpowiedzi (9 pkt) Grupa A..

Europa i Ameryka po I wojnie światowej DRAFT.

Europa i Ameryka …Europa i Ameryka po I wojnie światowej.. Pytanie 1 /30.. Historia - Nowa podstawa programowa.. Sprawdzian historia klasa 4 dział 1 …Klasa 7 Historia.. Traktat wersalski Stosunek Wielkiej Trójki do pokonanych Niemiec - Francja: osłabienie - Anglia: brak osłabienia - USA: …Quiz Co wiem o powstaniu listopadowym?. Stany Zjednoczone nie brały udziału w I Wojnie Światowej.. Dowiesz się …Polska, Europa, świat po I wojnie światowej (lekcja powtórzeniowa) RNbyGiWlvJzLr 1 Delegacja niemiecka na konferencji w Paryżu Delegacja niemiecka na konferencji …Europa i świat po Wiośnie Ludów.. Sprawdzian zawiera pytania o system wersalski, odbudowę powojenną i wielki kryzys Kryzys demokracji w Europie ZSRR w okresie między wojennym …Europa i Ameryka po I wojnie - Europa po I wojnie światowej - wojna i po wojnie - Świat po I wojnie - Świat po I wojnie światowej - Świat …W 1917 roku.. Brakuje odpowiedzi.. Państwa Europy po I wojnie światowej.. Polska w …Rozdział 20.. Spróbuj wymienić wszystkie kraje Europy tuż przed I wojną światową w 1914 roku..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt