Zaproszenie na apel z okazji dnia nauczyciela

Pobierz

Powstańców Wielkopolskich w WysokiejPani Marysia wprowadza gości, nauczycieli i wita prowadzącego.. Chętni mogą.Serdecznie zapraszamy Rodziców, Uczniów i Nauczycieli na wspólną uroczystość szkolną związaną z Dniem Edukacji Narodowej.. 14-tego października przypada Dzień Edukacji Narodowej, popularnie zwany Dniem Nauczyciela.Wspierani przez nauczycieli zaprezentowali część arty.. Zainstalowałbym magiczne czujniki, dzięki którym nauczyciele na klasówkach.. Wam, Drodzy Nauczyciele, dziękujemy za poświęcenie i trud wkładany w naszą edukację i wychowanie, za wiarę w nas, nas nieustannie potrzebujących Waszych rad i wskazówek.apel z okazji dnia edukacji narodowej 11.10.2019r o godzinie 10.30 na odbył się w naszej szkole uroczysty Apel z okazji Dnia Edukacji Narodowej.. W tym roku mija 100 lat od dnia, w którym nasz kraj odzyskał niepodległość.. Dyrekcja i młodzież Ośrodka Szkolno - Wychowawczego w Grodkowie.. Czy jesteśmy duzi, czy jeszcze mali.Zaproszenie na wycieczke do Warszawy.. Pani Marysia: - Kochani imieniny piętro niżej.. Uroczystość odbędzie się na sali koncertowej naszej szkoły w piątek 8 listopada o godzinie 11:00, a dokładnie o godzinie 11:11, jak w wielu szkołach w Polsce, powstaniemy i wspólnie odśpiewamy hymn narodowy.. 3.Biorąc pod uwagę wypowiedzi uczniów piszę zaproszenie na tablicy.Scenariusz apelu z okazji Dnia Edukacji Narodowej..

Organizatorzy.Zaproszenie na apel z okazji Dnia Nauczyciela.

Na początku najlepiej napisać zwrot typu "Serdecznie zapraszam" oraz imię i nazwisko adresata (jeśli jest zbiorowy to np.wszystkich uczniów).Apel z okazji Dnia Nauczyciela W dniu dzisiejszym tj. 10.10.2014 r. (piatek) w naszej szkole o godzinie 11.50 odbędzie się na hali sportowej uroczysty apel z okazji Dnia Edukacji Narodowej.Zapraszamy na apel przygotowany przez klasy 3 b i c z okazji Dnia Ziemi.. Przeprasza i siada.. Wiosenne słońce, wiosenny wiatr, Wiosenny deszcz .W dniu tego wspaniałego święta, z okazji Dnia Nauczyciela, za trudną pracę z nami i okazane serce chylimy głowy w ogromnej podzięce.. Apel rozpoczyna konferansjer powitaniem wszystkich uczestników i zapowiedzią uroczystości.. 1.Bocian w swym bocianim gnieździe czeka już na pierwszy znak.. Trzej uczniowie składają życzenia: .. Prosimy teraz wszystkich nauczycieli o przyjęcie dedykacji.. pracowników byłych i obecnych oraz rodziców na.. Dyrekcja i młodzież Ośrodka Szkolno - Wychowawczego w Grodkowie.. Zaproszenie.. Prowadzący poirytowanym głosem mówi dalej.. Prowadzący zaczyna.. Kochani Nauczyciele, bądźcie wciąż z nami!. Ten dzień uświetniliśmy uroczystym apelem, w którym uczestniczył Pan Florian Ciecior - Wójt Gminy Chrząstowice oraz Pani Elżbieta Kaliszan - Kierownik Referatu Oświaty, Kultury, Sportu i .Misja Naszej Szkoły: "Są dwie rzeczy, które chcielibyśmy dać naszym uczniom: Korzenie i skrzydła..

Przewodniczący SU.Zaproszenie na apel z okazji Dnia Nauczyciela.

Aby upamiętnić ten doniosły fakt w historii Polski, klasa VI pod opieką wychowawczyni mgr Joanny Matygi przygotowała montaż słowno-muzyczny o patriotycznej wymowie.Zapraszamy serdecznie wszystkich na apel z okazji Święta Odzyskania przez Polskę Niepodległości oraz Dnia Patrona naszej szkoły.. Uroczystość rozpoczęła się od przemówienia Pani Dyrektor, która przywitała wszystkich nauczycieli, pracowników szkoły oraz zaproszonych nauczycieli emerytów.. • Piosenka "Wiosenny Koncert".. Mam zaszczyt serdecznie zaprosić szanowną Radę Pedagogiczną na uroczysty apel z okazji Dnia Nauczyciela, przygotowany przez uczniów naszej szkoły, który odbędzie się 14.10.09 o godzinie 14.00 na hali sportowej.. nie widzieliby ściąg i nie .O 13;00 zapraszamy nauczycieli na apel z okazji ich święta.. Pytania proszę kierować do wychowawcy klasy 5b.. została wyłączona 12 października miał miejsce uroczysty apel z okazji rocznicy powstania Komisji Edukacji Narodowej.Burmistrz Barlinka i Przedszkole Miejskie nr 2 w Barlinku serdecznie zapraszają na uroczystość z okazji Dnia Edukacji Narodowej która odbędzie się 12 października (piątek) o godz. 11.00 w Barlineckim Ośrodku Kultury.. Opracowanie: mgr Anna Sądaj z Zespołu Szkół Samorządowych w Krzeszowie..

Następnie przekazała głos uczniom.Apel z okazji Dnia Nauczyciela w Gimnazjum im.

mają zaszczyt zaprosić wszystkich.. Ptaki stroją swe gardziołka dyrygować będzie szpak.. Nasze myśli i uczucia przekażemy słowami poetów, bo oni potrafią pięknie je wyrazić.Oto poradnik jak je napisać krok po kroku: Najpierw musimy umieścić tytuł "Zaproszenie" na środku linijki.. Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 3 w Choszcznie, spotkali się na apelu z okazji Dnia Edukacji Narodowej.Warto też pamiętać, że z okazji Dnia Nauczyciela pedagodzy otrzymują od uczniów prezenty.. mają zaszczyt zaprosić wszystkich pracowników byłych i obecnych oraz rodziców na AKADEMIĘ Z OKAZJI DNIA NAUCZYCIELA, która odbędzie się dnia 11.10.13 r. o godzinie 14.00 w stołówce internatu.. AKADEMIĘ Z OKAZJI DNIA NAUCZYCIELA, która odbędzie się dnia 11.10.13 r. o godzinie 14.00 w stołówce internatu.. Najczęściej cała klasa składa się na coś, co wręczy swoim nauczycielom.Z okazji Dnia Edukacji Narodowej, powszechnie zwanego Dniem Nauczyciela, uczniowie klasy V pod kierunkiem wychowawczyni Pani Iwony Michalskiej przedstawili humorystyczną inscenizację pt. "Jak to dobrze uczniem być", na którą Samorząd Uczniowski zaprosił wszystkich obecnych oraz byłych pracowników szScenariusz akademii z okazji Dnia Edukacji Narodowej ( Grupa uczniów siedzi wokół stołu, na którym znajdują się kolorowe bibuły, brystol, farby, mazaki, klej i inne materiały potrzebne do przygotowania dekoracji sali..

Opuszczamy linijkę, i od akapitu rozpoczynamy nasze zaproszenie.

Grupa uczniów wpada z kwiatami i śpiewa 100 lat.. Prowadzący I: Droga Pani Dyrektor, Szanowni Nauczyciele, pracownicy obsługi i wy koleżanki i koledzy.. Aktualności.Szanowni Nauczyciele, Szanowni Pracownicy Obsługi i Administracji naszej szkoły, myślę, że dzisiaj- na tym apelu - jest właściwy moment, by wszystkim Wam przekazać jak najserdeczniejsze życzenia i podziękować za cierpliwość, serdeczność i wyrozumiałość okazywane nam na co dzień.. Znowu wchodzi grupa z piosenką plon niesiemy , plon.. Pani Marysia: - Dożynki piętro wyżej.Scenariusz na uroczystość z okazji Dnia Edukacji Narodowej.. Ref: Bo to wiosenny koncert, wiosenny świat, Biały przebiśnieg, wiosenny kwiat.. Scenariusz akademii pt.: W naszej szkole jest wesoło opracowały: p. Aleksandra Jankowiak, p.Upamiętnia rocznicę powstania Komisji Edukacji Narodowej, która została utworzona z inicjatywy króla .Serdecznie zapraszamy Szanownego Pana Jana Kowalskiego na apel z okazji Dnia Edukacji Narodowej, który odbędzie się 14 października 2011 roku o godzinie 18:00 na sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej nr 1 w Warszawie.Starosta Skarżyski Michał Jędrys i Prezydent Miasta Skarżyska-Kamiennej Roman Wojcieszek zapraszają na uroczyste obchody Dnia Edukacji Narodowej w powiecie .Apel z okazji Dnia Nauczyciela.. Uroczysty apel odbędzie się 14 października 2015 r. (w środę) - o godz. 9.30 (na hali sportowej).. Będzie nam miło Pana gościć.Dnia 13.10.2016 r. w Zespole Szkół w Michałówce odbyła się akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej.. Zaproszenie Klasa 5 b ma zaszczyt zaprosić uczniów klas 4 -6 na 2 dniową wycieczkę do Warszawy Która odbędzie się dnia 17 czerwca 2009 zbiórka o godzinie 7 00.. KRSerdecznie zapraszamy Szanownego Pana Jana Kowalskiego na apel z okazji Dnia Edukacji Narodowej, który odbędzie się 14 października 2011 roku o godzinie 18:00 na sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej nr 1 w Warszawie..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt