Przeczytaj informacje podane w tabeli i uzupełnij zdania what do you

Pobierz

5.informacji zawartych w nagraniu dopasuj do każdej wypowiedzi (2.1.-2.4.). Uwaga!. Uzupełnij luki w czacie (9.1-9.3) zgodnie z treścią tekstu.. Zadanie w załączniku.Przekształć podane zdania pojedyncze w zdania złożone z podrzędnym Dopełnieniowym .. Wybierz ją spośród odpowiedzi oznaczonych literami A-C.. Uwaga!. Rozwiązania zapisuj długopisem lub piórem.. Wpisz w luki 11.1.-11.3. litery, którymi oznaczono brakujące zdania A-D, tak aby otrzymać logiczny i spójny tekst.. Uwaga!. Wpisz rozwiązania do tabeli.. Wpisz rozwiązania do tabeli.. Uwaga!. Jeden tekst pasuje do dwóch zdań.. W każdym wierszu tabeli zaznacz jedną literę.Popraw błędy w podanych zdaniach.. ZADANIE 9 / 3 Przeczytaj tekst.. Rozwiązania zapisuj długopisem lub piórem.. Do każdego pytania dopasuj właściwą wypowiedź.. odpowiadające jej zdanie (A-E).. Jedna z wypowiedzi pasuje do dwóch pytań.. Tak zwany galon amerykański to około 3,8 litra.. W skład tej pomocy edukacyjnej wchodzą materiały, które wspomogą Cię w nauce wybranego materiału.W ROKU SZKOLNYM 2019/2020 JĘZYK ANGIELSKI Informacje dla ucznia 1. odpowiadające jej zdanie (A-E).. Sprawdź, czy arkusz konkursowy zawiera 9 stron (zadania 1.. Uwaga!. COCO, THE HEROJuż teraz dostępny do pobrania jest plik uzupełnij_zdania_na_podstawie_informacji_z_drzewa_genealogicznego w jednym z następujących formatów - PDF oraz DOC..

3**Przeczytaj informacje podane w tabeli i uzupełnij zdania.

Do każdego z nich dobierz odpowiednie zdanie (A-E).. Jedno zdanie zostało podane dodatkowo i nie pasuje do żadnej wypowiedzi.. Jedno zdanie zostało podane dodatkowo i nie pasuje do żadnej wypowiedzi.. Uwaga!. [Brat, gotując obiad, zjadł go ze smakiem.]. odpowiadające jej zdanie (A-E).. Na stronie tytułowej arkusza w wyznaczonym miejscu wpisz swój kod ustalony przez komisję.. Uzupełnij przeczeniem nie podane .3I look likemy father / mother.. odpowiadające jej zdanie (A-E).. Jedno zdanie zostało podane dodatkowo i nie pasuje do żadnej wypowiedzi.. Wpisz rozwiązania do tabeli.. Odpowiedzi wpisz do tabeli.. Uwaga!. Jedno zdanie zostało podane dodatkowo i nie pasuje do żadnej wypowiedzi.. Jedno zdanie zostało podane dodatkowo i nie pasuje do żadnej wypowiedzi.. 5.Usłyszysz dwukrotnie cztery wypowiedzi na temat pierwszego dnia w nowej szkole.. Na podstawie informacji zawartych w nagraniu dopasuj do każdej wypowiedzi (2.1.-2.4.). [Kupując gazetę, wrócił do domu.]. Na podstawie informacji zawartych w nagraniu dopasuj do każdej wypowiedzi (2.1.-2.4.). Wpisz rozwiązania do tabeli.. Na podstawie informacji zawartych w nagraniu uzupełnij luki 3.1.-3.4. w notatce, tak aby jak najbardziej precyzyjnie oddać sens wysłuchanego tekstu.. a) 2 galony to około .litra.przeczytaj informacje podane w tabeli Napisz zdania które ŁATWO ZAPAMIĘTAĆ, których słowa zaczynają się na podane litery..

C.Przeczytaj tekst, z którego usunięto cztery zdania.

They're going to Emma's birthday party.Na podstawie informacji zawartych w nagraniu dopasuj do każdej wypowiedzi (2.1.-2.4.). Sprawdź, czy arkusz konkursowy zawiera 11 stron (zadania 1-11).. Przeczytaj wypowiedzi trzech młodych sportowców (A-C) oraz pytania 9.1.-9.4.. Do każdego zdania dopasuj właściwy tekst.. Uwaga!. Uwaga!. Spośród wyrazów podanych w ramce wybierz te, które .Przeczytaj ogłoszenia 7.1.-7.4.. Wpisz rozwiązania do tabeli.. A.Usłyszysz dwukrotnie cztery wypowiedzi na temat szczęścia.. C.Jedno zdanie zostało podane dodatkowo i nie pasuje do żadnej luki.. Wpisz rozwiązania do tabeli.. Na stronie tytułowej arkusza w wyznaczonym miejscu wpisz swój kod ustalony przez komisję.. Prosiłem gości o przybycie w strojach z lat siedemdziesiątych.. Luki należy uzupełnić w języku polskim.. Wpisz rozwiązania do tabeli.. Wpisz rozwiązania do tabeli.. 5Napisz w zeszycie trzy zdania o osobach z klasy (prawdziwe lub fałszywe).Na podstawie informacji zawartych w nagraniu dopasuj do każdej wypowiedzi (1.1.-1.4.). Wpisz rozwiązania do tabeli.. Czytaj uważnie wszystkie teksty i zadania.. Czytaj uważnie wszystkie teksty i zadania.. Jedno rozwiązanie zostało podane dodatkowo i nie pasuje do żadnej wypowiedzi.. Nie używaj korektora.. Na podstawie informacji zawartych w nagraniu dopasuj do każdej wypowiedzi (2.1.-2.4.).

Trzy wyrażenia zostały podane dodatkowo i nie pasują do żadnego zdania.

We have everything you need for your hobby.Jedno zdanie zostało podane dodatkowo i nie pasuje do żadnej luki.. Uwaga!. Uzupełnij w e-mailu luki 10.1.-10.3 .Przeczytaj tekst, z którego usunięto trzy zdania.. Może być o jakiejś jednej osobie wszystkie czy coś takiego.Przyporządkuj do każdego z podanych przepisów Konstytucji RP właściwą generację praw człowieka.. B. [Magnetofon odtwarzał tekst, ucząc się wiersza na pamięć.]. odpowiadające jej zdanie (A-E).. [Szukając materiałów w Internecie, zawiesił mi się komputer.]. A.Na podstawie informacji zawartych w nagraniu dopasuj do każdej wypowiedzi (1.-4.). Mniejsze anglosaskie jednostki objętości to kwarty oraz pinty, przy czym: 1 galon= 4 kwarty= 8 pint.. Po powrocie z obozu archeologicznego…Przeczytaj informacje podane obok i uzupełnij.. Przeczytaj tekst.. a) listwę o długości 1 m pocięto na 7 jednakowych części uzupełnij 1:7 = więc każda część ma długość .metrów, listwe o długości 5 m pocieto na 6 jednakowych części 5:6 = wiec kazda czesc mna długość .m.wpisz podane związki wyrazowe do odpowiednich rubryk tabeli Odszukaj w podanym akapicie wyrażenie synonimiczne do słowa banał: Z Brunonem Schulzem kłopot jest taki: wszyscy wiedzą, że jest genialny, wszyscy mówią o jego potężnym wpływie, ale kiedy przychodzi co do czego, to kończy się na banałach, jakby miarą wielkości pisarza była wspólnota obiegowych sądów.przeczytaj informacje podane w tabeli..

Jedno zdanie zostało podane dodatkowo i nie pasuje do żadnej luki.

Jedno zdanie zostało podane dodatkowo i nie pasuje do żadnej wypowiedzi.. Jedno zdanie zostało podane dodatkowo i nie pasuje do żadnej wypowiedzi.. Wpisz rozwiązania do tabeli.. odpowiadające jej zdanie (A-E).. Uwaga!. Wpisz w luki 8.1.-8.4. litery, którymi oznaczono brakujące zdania (A-E), tak aby otrzymać logiczny i spójny tekst.. INFORMACJA : Galon jest jednostką objętości używaną w niektórych krajach anglosaskich np w USA.. Jedno zdanie zostało podane dodatkowo i nie pasuje do żadnego .Na podstawie informacji zawartych w nagraniu dopasuj do każdej wypowiedzi (2.1.-2.4.). Uwaga!. Uwaga!. One person brought me .Przeczytaj poniższe zdania i zastąp podkreślone w nich słowa odpowiednimi wyrażeniami podanymi w ramce.. Wpisz rozwiązania do tabeli.. Wyjaśnię podane związki dopiszę nowe : - ziemia obiecana - czuć się jak w raju - baju-baju będziesz w raju Dzięki za odp .. Przetlumacz podane fragmenty zdań, używając strony biernej.. odpowiadające jej zdanie (A -E).. C.Przeczytaj teksty na temat trzech sklepów (A-C) oraz zdania 8.1.-8.4.. Za każdą poprawną odpowiedź otrzymasz 1 punkt..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt