Test z lektury o psie który jeździł koleją wordwall

Pobierz

Zawiadowca odwdzięcza mu się miłością i troską (np. leczy psa po jego trudnym powrocie z Sycylii).. Lampo jest wiernym towarzyszem zawiadowcy, zawsze do niego wraca, gdziekolwiek by nie był.. Z jakiego powodu pies znalazł się u ogrodnika na Sycylii?. karina.glowacka.bieszczad.. Marta.G 3 lata temu.. Plan wydarzeń "O psie, który jeździł koleją"- R. Pisarskiego Połącz w pary.. Skomentuj.. Poniżej znajdziesz listę pytań z lektury O psie, który jeździł koleją, które mogą Ci się przydać do powtórki.. a) Piotr Fijarski b) Ryszard Pisarski c) Romuald Fisarski d) Roman Pisarski 2) Gdzie rozgrywają się wydarzenia w książce?. O psie, który jeździł koleją Biblioteka SP Kowalewo Teleturniej.. O psie, który jeździł koleją - pytania z lektury Lista pytań dotyczących lektury O psie, który jeździł koleją.. Mamy ponad 160.000 użytkowników.. Część 1.. Określam uczucia, które wzbudziła we mnie historia Lampo.. Przeskakując co drugą literę, zaczynając od pierwszej, wykreśl imię psa - bohatera lektury.Więcej o 4free.PL 4free.PL jest pierwszym i największym w polskim internecie serwisem z darmowymi komponentami dla WebMastera - dowiedz się więcej » Działamy nieprzerwanie od 1998 roku.. Treść opracowania .O psie, który jeździł koleją to piękna opowieść o przyjaźni psa z człowiekiem.. wg Iwonarutkowska0.Lampo - imię psa, Włochy - kraj, w którym dzieje się akcja lektury, Sycylia - włoska wyspa na Morzu Śródziemnym, Neapol - miasto włoskie położone u podnóża Wezuwiusza, zawiadowca - osoba kierująca ruchem na stacji kolejowej, stacja - miejsce, gdzie wsiadamy do pociągu lub z niego wysiadamy, pociąg - środek transportu - jedzie po torach przez cały kraj i pomiędzy krajami .o psie ktury jeżdził koleją - O psie ktury jeździł koleją - Plan wydarzeń - "O psie, który jeździł koleją" - O psie, który jeździł kolejąLekturowy test: O psie, który jeździł koleją..

Sprawdzian z lektury -O psie, który jeździł koleją-.

Wykonaj test sprawdzający z lektury "Pies, który jeździł koleją" i przekonaj się, jak dobrze pamiętasz losy głównego bohatera i ludzi, których spotykał na swojej drodze.LINK DO KSIĄŻKI + AUDIOBOOK: psie, który jeździł koleją w formie audiobooka.Historia ta wydarzyła się naprawdę - przed laty, we Włosze.Test sprawdzający znajomość treści lektury "O psie, który jeździł koleją".10.. 2010-06-14 15:07:13 Czy lubicie książke ,,o psie który jeździł koleją " ?. Cel: Poznasz wydarzenia opisane we fragmencie lektury "O psie, który jeździł koleją" Nacobezu: Potrafię uporządkować wydarzenia zgodnie zchronologią ich występowania.. wg Elamankiewicz.. powiększ · Książki> Podręczniki szkolne, edukacja> Lektury, opracowania zadania sprawdzające - rebusy, łączenie punktów, krzyżówki i testy do uzupełniania.. W ramach przypomnienia posłuchaj audiobooka: .. Rozwiąż w zeszycie test ze znajomości lektury: Roman Pisarski " O psie, który jeździł koleją .Plik O psie który jeździł koleją (test 2).doc na koncie użytkownika kacique • folder lektury • Data dodania: 7 paź 2010 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Temat: O psie, który jeździł koleją..

Autorem książki ,,O psie, który jeździł koleją" jest: Q.

Możesz sobie na szybko powtórzyć najistotniejsze fakty z lektury.Najbardziej kompletny test z lektury O psie, który jeździł koleją jaki znajdziesz w sieci.. Udostępnij.. Dlaczego po całym kraju rozeszła się wieść o cudnym psie: · był niesamowicie mądrym psem; · był jedynym psem- pracownikiem kolei; · podróżował koleją do różnych miast.. ZADANIE 1.. Nad całością czuwa agencja interaktywna CATALIST, specjalizująca się w rozwiązaniach .Temat: O psie, który jeździł koleją - TEST SPRAWDZAJĄCY.. Klasa 3 edukacja wczesnoszkolna.. W jakim kraju rozgrywa się akcja utworu?. we Włoszech.. 4 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych .. Jakim sposobem pies dotarł na tę stację kolejową: Q.. Jak zawiadowca nazwał psa: Q.. 2011-10-16 20:17:42 Dlaczego pies z lektury "O psie który jeździł koleją " jest bohaterem?. W jakim kraju europejskim toczy się akcja książki: Q. Jetzt portofrei bestellen!O psie, który jeździł koleją - Test.. Odpowiedz.. Test sprawdzający znajomość lektury O psie, który jeździł koleją Romana Pisarskiego.. Zawiera wszystkie powyższe pytania.. Rozwiąż i sprawdź swoją znajomość lekturyTest z lektury O psie, który jeździł kolejąPytania i odpowiedzi do lektury O psie, który jeździł koleją ( 16) Pytania i odpowiedzi do lektury O psie, który jeździł koleją (..

1) Kto napisał książkę "O psie, który jeździł koleją"?

1.Test ze znajomości lektury "O psie, który jeździł koleją" Czytelnik w bibliotece Beata Maciąg.. Komponenty wyświetlamy 33 mln razy dla 1,5 mln użytkowników miesięcznie.. Podaję trzy argumenty uzasadniające tezę, że LampoPlik test ze znajomości lektury O psie który jeździł koleją.docx na koncie użytkownika kret65 • folder lektury • Data dodania: 16 kwi 2013 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.O psie który jeździł koleją?. 2.Live worksheets > Polish > Edukacja wczesnoszkolna > Czytanie ze zrozumieniem > Sprawdzian z lektury -O psie, który jeździł koleją-.. Wybrał się w kolejną podróż.26 Questions Show answers.. 2012-04-11 15:38:05Opowiadanie "O psie, który jeździł koleją" to pełna przygód historia kundelka, jest to lektura w 3 klasie podstawówki.. Jak nazywa się miejscowość, w której na stacji kolejowej toczy się akcja: Q. a) w Ameryce b) we Francji c) we Włoszech d) w Anglii 3) Jak miał na imię główny bohater .Postacie z lektury "O psie, który jeździł koleją" Wisielec.. Komu pani ze szkoły też to kazała zrobić jako (jeden z wielu) test z lektury?. W jakiej miejscowości .Testy z lektur szkolnych Znajdziesz u nas profesjonalne testy wiedzy z lektur..

Rozwiąż quiz z lektury i sprawdź!O psie który jeżdził koleją.

Jak dobrze pamiętasz treść książki O psie, który jeździł koleją?. Od czego Lampo miał złamane dwa żebra i nogę: · wpadł pod pociąg; · został zakleszczony przez drzwi wagonu; · został pogryziony przez inne psy .Chcesz wesprzeć rozwój kanału?.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt