Ramowy plan wydarzeń w 80 dni dookoła świata

Pobierz

3.Wyjazd do Paryża.. 1.Przyjęcie nowego służącego przez pana Fogga.. Rozmowa Fiksa z Obieżyświatem 8.. W tym wydaniu znajdziesz odpowiedzi na pytania z podręcznika - "pewniak na teście", czyli wskazanie zagadnień, które zwykle pojawiają się w pytaniach z danej lektury we wszelkich testach sprawdzających wiedzę, a także w podręcznikach i na klasówkach.KSIAŻA W 80 dni dookoła świata Autor: Juliusz Verne W 80 DNI DOOKOŁA ŚWIAT lektura z opracowaniem i streszczeniem Wysyłka sklep z książkami i bajkami dla dzieci.. Podczas podróży wraz z bohaterami lektury uczniowie przeżyją niezwykle przygody i podejmą trudne decyzje.. Przygoda w świątyni 11.. 2.Zakład między Foggiem a jego znajomymi z klubu.. Streszczenie.. Morska podróż 10.. Porwanie 14.. 2.Zakład w klubie.. poleca 77 % .. 6.Wędrówka wszerz Indii.. W sądzie 16.. Morska podróż 10.. "W 80 dni dookoła świata" (scenariusz lekcji w klasie 4)Czas trwania: 45 minCele (uczeń):poznaje zwyczaje Hindusów (z XIX w.. Początek podróży 6.. );układa ramowy plan wydarzeń;wyszukuje potrzebne informacje w tekście;uzasadnia swoje zdanie;Formy pracy:zbiorowa;indywidualna;w parach;Metody:pogadanka;praca z książką;wywiad;Pomoce dydaktyczne:lektura .Rozdział pierwszy w którym pan Fileas Fogg i jego nowy służący są z siebie wzajem bardzo zadowoleni Dowiadujemy się, że w 1872 roku w Londynie przy Saville Row w Burlington Gardens siedem zamieszkiwał tajemniczy członek klubu "Reforma" Fileas Fogg.W 80 dni dookoła świata..

Sprawdź co wiesz o lekturze ,,W 89 dni dookoła świata''.

Odkryją, czym jest przyjaźń, odwaga, siła woli, poczucie godności i honoru.PLAN WYDARZEŃ 1.. Streszczenie Mapa podróży Streszczenie Autorem powieści jest francuski pisarz, Juliusz Verne.. Morska podróż do Hongkongu 17.Zadanie: napisz plan wydarzeń do w 80 dni dookoła świata Rozwiązanie:plan wydarzeń książki pt quot w 80 dni dookoła świata quot 1 przyjęcie nowego służącego 2 zakład w klubie 3 wyjazd do paryża 4 podróż do suezu 5 działalność fixa 6 przejazd przez indie 7 uratowanie audy 8 sąd w kalkucie i kaucja 9 upicie passepartout 10 spotkanie w jokohamie 11 rejs do san francisco 12 .Katarynka - streszczenie, plan wydarzeń.. Nowy służący 2.. Sprawdzamy poprawność wykonanego zadania.. Tagi dla tego testu: Lektura, Szkoła, Przygody, Koleja, Parostatki, Fileas Fogg, Obieżyświat, Fix, Auda, W 89 dni dookoła świataWydanie W 80 dni dookoła świata kompletne bez skrótów i cięć w treści.. SKLEP W 80 DNI DOOKOŁA ŚWIATA LEKTURA KSIAŻKAWydanie W 80 dni dookoła świata kompletne bez skrótów i cięć w treści.. Niezwykły rytuał 13.. 2010-04-12 16:47:36; Plan szczegółowy książki pt. Rozmowa Fiksa z Obieżyświatem 8.. Oczekiwanie na Mongolię 7.. Niezwykły zakład 5.. Gatunek utworu.. Główny bohater powieści, pan Phileas Fogg (czyt..

W 80 dni dookoła świata plan wydarzeń.

4.Podejrzenie o Fogga o obrabowanie banku.. Pan Tomasz, już dojrzały mecenas, poszukiwał żony.. Niezwykły rytuał 13.. Początek podróży 6.. 4.Podróż do…Streszczenie "W 80 dni dookoła świata" to powieść przygodowo-podróżnicza, autorstwa Juliusza Verne'a.. 5.Niesamowita działalność kapitana Fixa.. Obieżyświat przyjmuje posadę 3.. Podróż przez Indie 12.. 3.Wyruszenie w podróż dookoła świata 2 października 1872 roku.. 7.Uratowanie przepięknej Audy.. 2.Nierealny zakład w klubie Reforma.. Informacje na temat plan wydarzeń w 80 dni dookoła świata Wypracowania, konspekty, streszczenia i pomoc szkolna.W 80 dni dookoła świata - streszczenie utworu Juliusza Verne.. 2.Zakład w klubie.. W 80 dni dookoła świata to powieść podróżniczo-przygodowa i jako taka ma następujące cechy:.. W 80 DNI DOOKOŁA ŚWIATA 1.Przyjęcie nowego służącego.. Oczekiwanie na Mongolię 7.. Ukazała się w 1872 roku i od razu zyskała olbrzymią popularność - do tej pory pozostaje najbardziej lubianym i najczęściej ekranizowanym dziełem francuskiego pisarza.PLAN WYDARZEŃ KSIĄŻKI PT. "W 80 DNI DOOKOŁA ŚWIATA" 1.Przyjęcie nowego służącego.. 5 .Napisz plan wydarzeń lektury w 80 dni dookoła świata pomocy to na jutro ma być 8 punktów planu !. Porwanie 14.. Nowy służący 2.. W tym wydaniu znajdziesz odpowiedzi na pytania z podręcznika - "pewniak na teście", czyli wskazanie zagadnień, które zwykle pojawiają się w pytaniach z danej lektury we wszelkich testach sprawdzających wiedzę, a także w podręcznikach i na klasówkach.Plan wydarzeń "w 80 dni dookoła świata" - rozwiązanie zadania..

Dzieci w parach układają plan wydarzeń.

W 80 dni dookoła świata fragment 2012-02-08 15:31:39; napisz kartkę z dziennika podróży w 80 dni dookoła świata 2010-03-01 21:24:58; Proszę o szczegółowy plan wydarzeń książki '' W 80 dni dookoła świata '' 2010-05-05 .Podróżujemy dookoła świata Pomysł na lekturę "W 80 dni dookoła świata" Juliusza Verne'a Zaproponowany cykl zajęć ma na celu pokazanie uczniom piękna świata, jego egzotyki i osobliwości.. W kilku zdaniach przedstaw sylwetkę fikcyjnej postaci, która pomogła potrzebującym (jak Robin Hoo.PLAN WYDARZEŃ 1.. W klubie Reforma 4.. W klubie Reforma 4. akcja powieści toczy się w podróży, niezwykłe jest to, że bohaterowie pokonują duże odległości bardzo szybko, jak na czasy, w których żyją, a czasem sięgają po niestandardowe środki lokomocji, jak np. słoń, łódź-sanie;Plan wydarzeń książki "W 80 dni dookoła świata".. W tym wydaniu znajdziesz odpowiedzi na pytania z podręcznikWydanie W 80 dni dookoła świata kompletne bez skrótów i cięć w treści.. Treść została zweryfikowana i sprawdzona.. 3.Wyjazd do Paryża.. Test z odpowiedziami !. Przyjęcie nowego lokaja - Jana Obieżyświata przez Anglika Fileasa Fogga.W 80 dni dookoła świata - Plan wydarzeń.. (2/2) "W 80 dni dookoła świata" - plan wydarzeń, 85 % użytkowników klp.pl poleca: Czas i miejsce akcji "W 80 dni dookoła świata"PLAN WYDARZEŃ KSIĄŻKI PT..

"W 80 dni dookoła świata" - plan wydarzeń, 1.

Znajdziesz tutaj niezbędne informacje o autorze, wiadomości ogólne, charakterystykę postaci, dokładny opis czasu i miejsca akcji, szczegółowy plan wydarzeń, przykładowe nawiązania oraz omówienie głównych wątków i motywów literackich pojawiających się w utworze.. Chętny uczeń opowiada o wydarzeniach, które rozegrały się pomiędzy Bombajem a Kalkutą.. 3.Wyjazd do Paryża.. W tym wydaniu znajdziesz odpowiedzi na pytania z podręcznika - "pewniak na teście", czyli wskazanie zagadnień, które zwykle pojawiają się w pytaniach z danej lektury we wszelkich testach sprawdzających wiedzę, a także w podręcznikach i na klasówkach.Pełna nazwa: W 80 dni dookoła świataAutor: Juliusz VerneOpis produktu:Wydanie W 80 dni dookoła świata kompletne bez skrótów i cięć w treści.. Proszę o napisanie planu wydarzeń z książki "w 80 dni dookoła świata" Przygoda w świątyni 11.. W sądzie 16.. Z jego wieku i poszukiwań żartowano nawet podczas spotkań towarzyskich.. Niezwykły zakład 5.. Podróż przez Indie 12.. Nowela rozpoczyna się opisem mężczyzny, który przechadzał się każdego dnia wzdłuż ulicy Miodowej.. Wymieniamy przedstawione w lekturze informacje na temat życia i zwyczajów mieszkańców Indii w XIX w.Plan ramowy książki pod tytułem '' W 80 dni dookoła świata''.. Zgodnie z misją, Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby dostarczać rzetelne i sprawdzone treści edukacyjne.. Morska podróż do Hongkongu 17.plan szczegolowy z książki pt.w 80 dni dookoła świata..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt