Krótki opis wakacji po niemiecku

Pobierz

Pocztówka z wycieczki wakacji podróży po niemiecku.. Dotychczasowe odpowiedzi napisane sa w czasie Imperfekt, czyli przeszly niedokonany (ich machte) Nie mam ochoty wymyslac nowych zdan, dlatego wykorzystalam te moich poprzednikow.. Co znaczy i jak powiedzieć "opis" po niemiecku?. Tylko ze ja nie potrafie.. Wybrałam kota, bardzo bym prosiła abyście napisali mi ten opis w którym powinno zawierać sie : Imię, wiek, wygląd charakter.. Opis osoby po niemiecku z tłumaczeniem.. wunderbar - cudowny.. W między czasie znajduję czas na naukę.. Wskazówki jak napisać opis po niemiecku oraz przykładowe opisy.. unvergesslich - niezapomniany.. Polish Hans jest Austriakiem i co roku spędza letnie wakacje na włoskim wybrzeżu.. Pozniej pomagam w przygotowaniu kolacji, sciele lozko i zmywam naczynia.. Po zajeciach wracam o domu.. Przeskocz do treści.. In Miami, we stayed at The W hotel.opis - tłumaczenie na niemiecki oraz definicja.. Tym razem blogerzy językowo-kulturowi wybrali temat pasujący do poru roku, czyli do wakacji letnich.. Definicja .. krótki opis = die Kurzbeschreibung.Mam napisać na niemiecki opis jakiegoś zwierzątka po niemiecku.. Po obiedzie spotykam się z przyjaciółmi.. Z poważaniem Szpilusia_Figielek.Opis wakacji po angielsku: Miami i Nowy Jork.. Napisz list do koleżanki z WiedniKrótki opis wakacji.. Styczeń 26, 2021, 08:34:08 am .Poniżej znajdziecie przydatne zwroty oraz przykładowe opisy wakacji po angielsku.Przykład opisu domu po niemiecku z tłumaczeniem Opis domu po niemiecku - wzór..

W ...krótki po niemiecku .

Dialog u lekarza / beim Arzt.Forum Pomoc językowa - tłumaczenia - Witam mam do mapisania list po niemiecku w czasie przeszłym: Spędziłam wakacje nad morzem z rodzina.. Polish Eliminacja Nifedypina ma krótki okres półtrwania, wynoszący około 2- 4 godzin.wakacje - opis wakacji, jak spędziłem -łam wakacje.. Wizyta w teatrze / der Theaterbesuch.. Przeważnie przed 12 idę spać.Słownictwo wakacyjne po niemiecku to wpis w ramach akcji "W 80 blogów dookoła świata".. der See - jezioro.. Mamy nadzieję że powyższy przykład pomoże Ci napisać Twój własny opis wakacji po niemiecku.Oto wzór opisu wakacji po niemiecku: Die Ferien dieses Jahr waren die besten Ferien meines Lebens.. Wizyta w kinie / mein Kinobesuch.. Ja podzieliłam los tych drugich ze względu na to, że rok szkolny był nadzwyczaj wyczerpujący.. Moja szkoła (krótkie) / meine Schule .. Drogi Pawle !. Najlepiej przetłumaczenie tego : W te wakacje byłam z rodziną w górach.. bab.la nie jest odpowiedzialne za ich brzmienie.. I prosiłabym ,aby to nie myło dłuższe niż na 1/3 strony A4.. Na obiad najchetniej jem zupe pomidorowa, a na drugie danie ziemniaki, mieso i salatke.. (Ona ma krótkie włosy.). Warto zapoznać się z typowymi zwrotami, które można wykorzystać zarówno w odpowiedzi ustnej jak i pisemnej..

Opis wakacji po niemiecku Sommerferien.

Użytkownicy szukali również w naszych zbiorach: czytanie ze zrozumieniem krzysztof biliński o postaci kordiana napisz wypracowanie jeden dzień w krainie szlacheckich bohaterów komedii zemstaOpis dnia (krótkie) / mein Tagesablauf.. 2010-04-13 20:02:15Opis po niemiecku - wzór, przykłady, zasady pisania.. krótki.. Każdy ma inną koncepcję na wypoczynek.Przykładowy opis wakacji po angielsku.. W czasie perfekt.. Pisząc pocztówkę możemy wykorzystać niżej proponowane zwroty.. Pocztówki to miły dowód pamięci o adresacie, mała rzecz, która potrafi ucieszyć każdego.. przymiotnik.. Przedstawiamy Wam opis wakacji po niemiecku w czasie teraźniejszym Präsens .das Reisebüro - biuro podróży.. Opowiadanie o wakacjach to jedno z podstawowych zadań dla uczących się języka obcego.. Jeździłam na rowerze.Zwrot grzecznościowy - krótkie, nieoficjalne przywitanie adresata.. Podczas wakacji jedni ludzie wyjeżdżają na wczasy, inni odpoczywają w domu.. The hotel was big and beautiful.Prosze przetlumacznie mi mój krótki opis moich wakacji po niemiecku .. (Ten sznur jest za krótki, przynieś dłuższy.). Spotykałam się z przyjaciółmi.. malerisch - malowniczy.. Mimo tego, że nie podróżowałam miło spędziłam tegoroczne wakacje.. "krótki" po niemiecku — Słownik polsko-niemiecki | zobacz "krótki" po polsku .. PRZYDATNE KATEGORIE.Kliknij tutaj, aby dostać odpowiedź na pytanie ️ zad..

na zadanie mam opisać swoje wakacje po niemiecku.

Cały sierpień byłam w domu.. Opis wypadku drogowego / Autounfall.. bab.la nie jest odpowiedzialne za ich brzmienie.. Po powrocie pojechałam odwiedzić siostrę.. Krótki opisz swojego idola.Perfekt to czas przeszly dokonany (np: ich habe gemacht).. 2 Co jakiś czas z rodzicami jeździłam na rowerze Manchmal bin ich mit meinen .Przykłady użycia - "wakacje" po niemiecku Poniższe tłumaczenia pochodzą z zewnętrznych źródeł i mogą być niedokładne.. Przykład opisu ostatnich wakacji po niemiecku.Przykładowy opis wakacji po niemiecku.. Nad morze, nad jezioro, w góry, do lasu, w tropiki.. Gdzie można pojechać w czasie urlopu lub wakacji ?. Byliśmy tam dwa tygodnie.. Opis niemiecki wzór.Przykładowy opis rodziny po niemiecku.. Opis nauczyciela po niemiecku - wzór z tłumaczeniem .Pocztówka z wycieczki wakacji podróży po niemiecku.. Letni czas.Przykład opisu kolegi po niemiecku z tłumaczeniem Opis kolegi po niemiecku - wzór.. Ma to być krótki opis.. :) Bardzo Prosze :) 2010-09-02 18:19:03 Krótki opis Stanisława Wojciechowskiego?. 1 Co dziennie chodziłem po molo Jeden Tag bin ich auf die Mole gegangen.. ,jakies 100 słów,poziom 2 klasa liceum, 2 rok nauki, czas present perfekt itp.sobie dzień przed terminem o wypracowaniu.Przykładowy opis wakacji po angielsku..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt