Sprawdzian opowieści z narnii lew czarownica i stara szafa

Pobierz

Rozwiąż test i sprawdź!10 pytań mniej lub BARDZIEJ szczegółowych o treść książki pt.,, ,,Opowieści z Narni: Lew, Czarownica i Stara Szafa"Chcesz sprawdzić swoją wiedzę z książki ''Opowieści z Narnii: Lew, czarownica i stara szafa'' lub poćwiczyć do nadchodzącej kartkówki?. dodany: 2015-01-19 21:10 .15.. Opowieści z Narnii To jedyna książka która mi się podobała ogólnie w moim życiu.. Jest autorem 7 tomów Opowieści z Narni, w tym powieści Lew, czarownica i stara szafa, Siostrzeniec czarodzieja.Oficjalna witryna internetowa szkoły w Olesznie od lat związanej z historią i tradycjami Armii Krajowej.. Lew, czarownica i stara szafa" przeznaczony dla dzieci z niepełnosprawnością intelektualną w stopniu lekkim.. Lew, czarownica i stara szafa - test wiedzy ze znajomości lektury.. b) przyprowadził do niej swoje rodzeństwo.. Jest to pierwsza książka z cyklu Opowieści z Narnii.. Odpowiedz.Opowieści z Narni.. Co potwory czarownicy zrobiły Aslanowi?Fajne mam jutro sprawdzian z tego Odpowiedz.. Które z dzieci jako pierwsze trafiło do tajemniczej krainy?. 2011-10-21 16:13:56 Podobał wam sie film ' Opowieści z Narnii : Lew , czarownica i stara szafa '.. Dlaczego Aslan oddał się w ręce Białej Czarownicy?. Lewis zadedykował książkę swojej córce chrzestnej, Lucy Barfield.. d) opowiedział o niej rodzeństwu.. c) zapomniał o spotkaniu z nią..

Opowieści z narnii lew czarownica i stara szafa odcinek 3. anonim .

Sprawdź, ile pamiętasz!. pytanie 1 z 10.. Lew, Czarownica i Stara Szafa" 69% "Opowieści z Narnii" - streszczenie fragmentu o szafie.LEW, CZAROWNICA I STARA SZAFA Przełożył Andrzej Polkowski .. ZapraszamyMoją przyjaciółką nie mogłaby być Biała Czarownica.. Super stronka, fajna sówka i można się dokładnie wyuczyć!. a) przy tamie, b) przy Kamiennym Stole, c) na brzegu morza.. 8) Biała Czarownica zażądała od Edmunda, aby ten: a) nie wchodził więcej do starej szafy.. Jaka pora roku panowała w Narnii i jakich świąt tam nie obchodzono?. Jak dobrze znasz fabułę ksążki Opowiesci z Narnii?. Pobierz (doc, 32,0 KB)Lew czarownica i stara szafa - streszczenie szczegółowe, Łucja zagląda do szafy Piotr, Zuzanna, Edmund i Łucja to czwórka rodzeństwa, które zostało wysłane podczas drugiej wojny światowej na wieś, aby uniknąć nalotów trwających w Londynie.. Z kim walczył Piotr?. a) w zamian za Edmunda, b) bo był zmęczony, c) bo przegrał bitwę.. - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraLew, Czarownica i Stara Szafa 3.. W jakim mieście mieszkały?. Lew, czarownica i stara szafa" .. Test ze znajomości lektury kl.IV: " Opowieści z Narnii.. Czy to żart?. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online..

S. Lewis ,,Lew, czarownica i stara szafa" 1.

Zawiera historię szkoły i miejscowości, informacje o bieżących wydarzeniach, bogatą fotogalerię.. Znaczenie tytułu Tytuł odnosi się bezpośrednio do bohaterów utworu.. Pozostają pod opieką profesora Kirke, który jest ekscentrycznym, ale miłym starszym człowiekiem.. 67% Charakterystyka Edmund'a Pevensie "Opowieści z Narnii.. Rozwiąż test!Odpowiedz na pytania wybierając prawidłową odpowiedź.. Ta osoba to postać z jednej z części cyklu "Opowieści z Narnii", którą napisał Clive Staples, Lewis.. 9) Po powrocie do Narnii Edmund: a) potwierdził słowa siostry, że w szafie istnieje tajne .test z wiedzy o opowieści z narnii ,,lew, czarownica i stara szafa74% Recenzja Opowieści z Narnii; 76% Plan wydarzeń "Opowieści z Narnii.. Nie było tuChcę sprawdzić waszą wiedzę na temat lektury Opowieści z Narnii lew czarownica i stara szafa.. Czym jest Narnia?. a) z wilkiem, b) z tygrysem, c) z dzikiem.. Gdzie Aslan spotkał się z dziećmi?. Opowieści z Narnii: Lew,Czarownica i stara szafa (2005) - CDA Wyszukiwanie odpowiedzi.Lew, czarownica i stara szafa - to pierwsza część sagi "Opowieści z Narnii" autorstwa C.. S. Lewisa, która ukazała się w 1950 r. Inspiracją dla Lewisa jak sam zaznacza był obraz fauna idącego z paczkami i parasolem przez zaśnieżony las.C.S..

Opowieści z narnii lew czarownica i stara szafa odcinek 4. anonim .

Napisałem tę opowieść dla ciebie, ale kiedy zaczynałem ją pisać, nie zdawałem sobie sprawy, ze dziewczynki rosną szybciej niż książki.. dzięki tej stronie podóczylam się na sprawdzian polecam.. Nie ma czegoś takiego jak Narnia!. Na stronie znajdziesz tysiące innych quizów, testów wiedzy i sprawdzianów na różne tematy.Dzieci odkrywają przejście przez szafę do magicznej krainy zwanej Narnią.. Postać to zdecydowanie negatywna, która nie cofnie się przed niczym, by zachować władzę.. Łucja, przedostała się przez szafę do krainy Narnii, przystanęła koło .Plik test z lektury.odt na koncie użytkownika bea28 • folder Lew,czarownica i stara szafa • Data dodania: 4 lis 2009.. Stworzył w nich swój własny świat, z geografią, mitologią, specjalnymi bohaterami.. 5.c) królową Narnii.. Niestety bajkową krainą od stu lat rządzi zła Czarownica, która spowiła Narnię wieczną zimą.Opowieści z Narnii.. W rezultacie jesteś już za stara na bajki, a .. w którym stała stara szafa z dużym lustrem w drzwiach.. Dlaczego dzieci musiały opuścić rodzinne miasto i wyjechać na wieś?. Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.1) Kim był Aslan a) Tygrysem b) Kozłem c) Lwem d) Kotem 2) Gdzie jest przejście do Narnii a) Pod łóżkiem b) W szafie c) Na strychu d) W piwnicy 3) Jak ma na imię rodzeństwo a) Piotr,Łucja,Zuzanna,Stefan b) Bartosz,Filip,Maria,Mariola c) Łucja,Zuzanna,Piotr,Edmund d) Jan,Józef,Jadwiga,Jagoda 4) Kim był Tumnus a) Pół bykiem,pół człowiekiem b) Od pasa w dół był kozłem,a od .Wasza ulubiona postać z książki,, Opowieści z Narnii: Lew, Czarownica i stara szafa ''?.

Lew, czarownica i stara szafa"C.

Do niej należy życie wszystkich zdrajców, miedzy innymi Edmunda, który przeciwstawił się rodzeństwu.. Opowieści z Narnii: Lew,Czarownica i stara szafa (2005) Natalia_Golec1 .. dodany: 2015-02-18 19:29:12, przez: magda.. 2014-05-01 11:25:19Czarownica w Narnii zgodnie z odwiecznym Prawem Władcy-Zza-Morza odgrywa rolę Kata..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt