Wypracowanie o wakacjach rosyjski

Pobierz

Niestety nie mogę się z tobą spotkać, bo nauczyciele nie dają mi odpocząć.. To pytanie ma już najlepszą odpowiedź, jeśli znasz lepszą możesz ją dodać .. Najlepsi w tym miesiącu pawlowiczf 310 pkt.. Olivia16 133 pkt.. MatyldA199 62 pkt.. z o.o., podmioty powiązane i partnerów biznesowych.. Mieszkaliśmy w domu wypoczynkowym.. opis; .. Wzbiliśmy się w powietrze i mogliśmy oglądać coraz mniejszą ziemię.Nie wiem o co chodzi za bardzo z tym, żeby te zdania były po rosyjsku ale napisane po polsku:) ale myślę, że pewnie chodzi o to jak to się czyta.. Dawno się nie widzieliśmy i mamy wiele spraw do omówienia.. Byłem w hotelu nad morzem w lipcu z rodziną.. Wyrażam zgodę na używanie przez Grupę OLX sp.. 2012-05-22 16:01:14; Napisz 5 zdań o swoich problemach.. zadanie dodane 22 września 2013 w Język rosyjski przez użytkownika niezalogowany .. polski wypracowanie matematyka angielski historia biologia rozprawka chemia fizyka opis .Moje wakacje - wypracowanie (po wakacjach) Moje wakacje były naprawdę wspaniałe.. Wakacje upłynęły bardzo szybko.. 0 głosów.. Przede wszystkim mogłem uczestniczyć w podróży balonem.. Kiedy była słoneczna pogoda opalałam się, kąpałam w morzu i zajmowałam się windsurfingiem.. W lipcu wypoczywałam razem z rodzicami nad morzem.. Przez to nie mogę do Ciebie.Jeśli uczysz się z nami rosyjskiego, już nie zaskoczy Cię pytanie o hobby..

Opowiadanie o wakacjach - język rosyjski.

List, e mail, pocztówka, ogłoszenie, zaproszenie, wpis na bloga lub post na forum po rosyjsku.Wypracowanie po angielsku - wstęp.. Krótkie formy wypowiedzi po rosyjsku.. cirrus 204 pkt.. Cieszę się, że zdecydowałeś się uczyć tego pięknego języka, a fakt, że należy on do grupy języków słowiańskich (tak jak język polski) sprawi, że będzie Ci o wiele łatwiej go przyswoić, niż na przykład Niemcowi czy Hiszpanowi.Sprawdzanie pisowni rosyjskiej online, korekta tekstu po rosyjsku za darmo, błędy ortograficzne, interpunkcyjne w języku rosyjskim, poprawna pisownia, darmowe sprawdzanie tekstu.. (Cześć!). z o.o. środków komunikacji elektronicznej oraz telekomunikacyjnych urządzeń końcowych w celu przesyłania mi informacji handlowych oraz prowadzenia marketingu (np. newsletter, wiadomości SMS) przez Grupę OLX sp.. kruszynkaxd 54 pkt .Tłumaczenie słowa 'wakacje' i wiele innych tłumaczeń na niemiecki - darmowy słownik polsko-niemiecki.Mis vacaciones de verano - Moje letnie wakacje - wzór wypracowania.. Formy wypowiedzi po rosyjsku.. Czyta się:Ja byl w gostinice u morja w ijulje s sjemjei Piszę się:Я был в гостинице у моря в июле с семьейPlik rosyjski wypracowanie o wakacjach.zip na koncie użytkownika jojopony • Data dodania: 21 sty 2015Jak mineły mi wakacje - opowiadanie..

1 ocena Najlepsza odp: 100 ...Opowiadanie o wakacjach po rosyjsku.

Czy zgadzasz się z tą opinią?. Jest on również bardzo przydatny w życiu codziennym, podczas pisania pism do różnych firm i instytucji.Rozprawka za i przeciw: Wakacje z rodzicami - plusy i minusy.. Czytelnictwo wśród młodzieży spada.. Sprawdź pisownię w innych językachList formalny, nazywany także listem oficjalnym, jest jedną z najczęstszych form wypowiedzi spotykanych w szkołach i na egzaminach.. 2016-06-06 20:07:47; Napisz kilka zdań o Wakacjach .Wakacje w domu nie są takie złe, ale trochę nudne.. Razem z Przyjaciółką byłam w Hiszpanii.. Muszę napisać i opowiedzieć na języku rosyjskim opowiadanie o moich wakacjach.. Są nieziemsko śliczne.. Nauka rosyjskiego pod podstaw z Rosyjski.pro to wzbogacanie języka z każdym tematem.Plik wypracowanie po rosyjsku o wakacjach.zip na koncie użytkownika dyansabater • Data dodania: 26 kwi 2015Wymarzone wakacje.. Długie formy wypowiedzi po rosyjsku.. Nie wiem jak się za to zabrać i jak to napisac, zeby to ładnie brzmiało.. W tym roku miałem okazje z moimi rodzicami zwiedzić Turcję.. Maja i Ania mają 16 lat.. Dzięki nauce języka rosyjskiego dla początkujących z kursem od Rosyjski.pro zobaczysz jak w praktyce wygląda rozmowa o hobby po rosyjsku..

Witam Cię bardzo serdecznie w internetowym kursie języka rosyjskiego.

Cześć Cesio!. Czasem jeździliśmy na wycieczki na rowerach.Moje wakacje po rosyjsku .. Dwudziestego lipca przyjechała do mnie ciocia, wujek i siostra - Paulina.. Są wesołymi dziewczynami.. _JAGODOWO_ 147 pkt.. W tym roku wakacje letnie spędziłam bardzo przyjemnie.. 5,021 wizyt.. Różnorodność.. Posiedzieli trochę, zjedli ze mną, z rodzicami i z bratem obiad, a później dowiedziałam się, że ciocia i reszta przyjechali po mnie, aby mnie zawieść do nich do tłuszcza.Tłumaczenie słowa 'wypracowanie' i wiele innych tłumaczeń na rosyjski - darmowy słownik polsko-rosyjski.. Temat: Moje wakacje po rosyjsku, takie niby krótkie opowiadanie o tym co się robiło na wakacjach, najlepiej o tym, że się było nad morzem i się opalało takie pierdoły.. Zapoznaj się z przykładami tłumaczeń 'wypracowanie' w zdaniach, posłuchaj wymowy i przejrzyj gramatykę.Na wtorek muszę napisać wypracowanie o wakacjach Tzn. już napisałam ale jak znam siebie jest w nim pełno błędów więc mógłby mi ktoś je sprawdzić z góry dziękiuję A to wypracowanie Im sommer bin ich an die Ostsee und ins gebirge gefahren.. 14 gru 2014.. Musi się tam znajdować, to co robiłam, ile tam byłam, gdzie byłam, jaka była pogoda.Moje wakacje.. Patrycja_123 106 pkt.. Podczas naszych wakacji przeżyłem niesamowite rzeczy.. opis wakacji Gdzie bylam, z kim, jak spedziłam czas..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt