Polska w xiii-xv wieku quiz

Pobierz

1) Książę Konrad Mazowiecki a) Doprowadził do unii w Krewie.. Historia 5 klasa Polska w XIII - XV wieku - podsumowanie 1.. Powtórzenie wiadomości - Polska XIII-XV wiek - postacie Teleturniej.. Sprawdzian biologia klasa 5 - test z całego podręcznika; Sprawdzian biologia klasa 5 dział 1 - Nauka o życiuVII.. Sprawdziany na podstawie podręcznika Puls życia wydawnictwa Nowa Era.. POJĘCIA- Rzeczpospolita w XVII wieku Odkryj karty.. Oryginalne materiały pochodzą z książki Wczoraj i dziś dla klasy 5.Sprawdzian zawiera grupy A, B wraz z kartą odpowiedzi.Materiały służące do samodzielnej weryfikacji stopnia opanowania zagadnień przez ucznia.Sprawdzian z historii klasa 5 dział 7 - Polska w XIII-XV wieku - Wczoraj i dziś .. Quiz wiedzy · Szkoła podstawowa Test z historii klasa 5 dział 1 - Pierwsze cywilizacje.. Quiz w Poczekalni.. Test z historii dla klasy 5 dział 1 na podstawie podręcznika N. użytkownik Sprawdziany.. b) Z dynastii Andegawenów.. Król Polski od 12 roku życia.. W którym roku rozpoczęło się rozbicie dzielnicowe w Polsce?. Połącz w pary.Polska w XVIII wieku - Test.Lubie_historie.. Skomentuj.. 77% average accuracy.Polska w XIII-XV wieku Test podsumowujący rozdział VII 1 Wykonaj polecenia.. 0-2 p. a) Zaznacz na osi czasu datę sprowadzenia Krzyżaków do Polski.. Dekada Edwarda Gierka - Polska lat 70-ych XX wieku .. Udostępnij..

Polska w XIII-XV wieku.

Tagi.. Poziom: Klasa 5 /.. Polska w czasach stalinizmu.. Polska w latach 90-tych.. Zawiera nieodpowiednie treści?. imię i nazwisko.. Polska w XIII-XV wieku DRAFT.. np. Kryzys gospodarczo-społeczny w Europie na przełomie XIV i XV w. wywołały m.in.: epidemia dżumy, która spowodowała śmierć ogromnej liczby ludności oraz zahamowała rozwój handlu i gospodarki, konflikty zbrojne toczone w Anglii i Francji, a także bunty oraz powstania skierowane przeciw porządkowi feudalnemu.Notatki z lekcji to narzędzie edukacyjne składające się wszechstronnego generatora testów, bloga, prezentacji, wykładów, ćwiczeń i gier, panelu statystyk wejść, dziennika on-line ze statystykami wyników.. 2 Podkreśl linijkę, w której umieszczono władców pochodzących wyłącznie z dynastii Jagiello-nów.. History .Historia 5 klasa Polska w XIII - XV wieku - podsumowanie 1.. Polska pod rządami Gomułki.. Sprawdzian - Polska w XIII-XV wieku.. Odwracanie kart.. Początki średniowiecza - historia V klasa cz. 1 Połącz w pary.. Blogi prowadzone na notatkizlekcji.pl tworzone są przez nauczycieli oraz lektorów i zawierają treści zgodne z programami nauczania na różnych poziomach i szczeblach edukacji.Test XVIII wiek - część pierwsza, Rozdział III podręcznika Bliżej Historii dla Klasa II.. b) Oblicz, ile lat upłynęło od śmierci Bolesława Krzywoustego do sprowadzenia Krzyżaków na ziemie..

Polska w XIII-XV wieku DRAFT.

Polska w XIII-XV wieku DRAFT.. A. Władysław Jagiełło, Władysław Warneńczyk, Kazimierz Jagiellończyk B. Jadwiga, Władysław Jagiełło, Kazimierz JagiellończykDarmowy quiz: Sprawdzian z historii klasa 5 dział 7 - Polska w XIII-XV wieku - Wczoraj i dziś w kategorii Szkoła podstawowaPolska w XIII- XV wieku.. b) Oblicz, ile lat upłynęło od śmierci Bolesława Krzywoustego do sprowadzenia Krzyżaków na ziemie.Polska w XIII-XV w.. Walka o władzę w powojennej Polsce.. Walka z opozycją antykomunistyczną.. Klasa 6 Historia walki w XVII wieku.. c) Ostatni król z dynastii Piastów.. 2 Podkreśl linijkę, w której zapisano dynastie rządzące w Polsce w kolejności chronologicznej.. W którym roku rozpoczęło się rozbicie dzielnicowe?. Historia 5 klasa Polska w XIII - XV wieku - podsumowanie 1.. Zawarte w nich zadania mają różny .. "Polska w XIII-XV wieku" Test podsumowujący rozdział VII - klucze odpowiedzi 24,99 zł Dodaj do plików; Europa po kongresie wiedeńskim - Test A i B podsumowujący rozdział I 29,99 zł Dodaj do plików; Gdy w sercu tęsknota…" sprawdzian po dziale 2.. Test podsumowujący rozdział VII.. 5.Podaj wewnetrzne i .Sprawdzian historia klasa 5 dzial 6 - Polska pierwszych Piastow; Sprawdzian historia klasa 5 dzial 7 - Polska w XIII-XV wieku; Biologia.. Założył pierwszy uniwersytet..

"Polska w XIII-XV wieku".

Polska w czasach Jagiellonów.. Wykonaj polecenia.. Wyślij zgłoszenie .Liczba wyników dla zapytania 'klasa 5 historia test dzial 1': 10000+.. Odbudowa kraju ze zniszczeń wojennych.. Negatywnie na pozycje panstwa polskiego wplynely najazdy ze strony Tatarow (1241, 1259), a nastepnie konflikty zbrojne z"Polska w XIII-XV wieku" .. I wojna światowa Od absolutyzmu do republiki Optyka Polacy podczas II wojny światowej Polska po II wojnie światowej Polska w okresie międzywojennym Upadek komunizmu W obronie granic Rzeczypospolitej Ziemie polskie po kongresie wiedeńskim Ziemie polskie po Wiośnie .. przywódcy walk w XVI/XVII wieku Połącz w pary.. Polska w XIII-XV wieku /.Polska w nowych granicach.. Sprawdzian - Polska w XIII-XV wieku DRAFT.. 0-2 p. a) Zaznacz na osi czasu datę sprowadzenia Krzyżaków do Polski.. Poznański Czerwiec i Polski Październik.. Polska w czasach stalinizmu.. 1 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych .. wg Makalia.Sprawdzian historia klasa 5 dział 6 - Polska pierwszych Piastów; Sprawdzian historia klasa 5 dział 7 - Polska w XIII-XV wieku; Biologia.. - grupa testu A i B - odpowiedzi 29,99 zł Dodaj do plikówPolska w XIII-XV wieku.. pdf, chomikuj, nowa era, sprawdzian, odpowiedzi do testu, grupa a, grupa b, download, wczoraj i dziś, historia.XIV - XV wieku.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania..

Polska w XIII- XV wieku DRAFT.

A. Piastowie, Jagiellonowie, Andegawenowie B. Jagiellonowie, Piastowie, Andegawenowie C. Andegawenowie, Piastowie, JagiellonowiePolska w XIII-XV wieku.. Pobierz sprawdzian, lub odpowiedzi do testu "Polska w XIII-XV wieku" grupa testu A i B dla klasy 5, .PDF, Sprawdzian dostępny jest w formacie PDF, gotowy do wydrukowania.. Narodziny opozycji .Krety!. imię i nazwisko.. rok temu.Przejdź do listy zasobów.. Upadek komunizmu.. Wykonaj polecenia.. - Polska XIII-XV wiek - Połącz w pary - Polska - Polska moja Ojczyzna - duża wykreślanka - Polska XIII-XV wiek - postacieTest Polska Jagiellonów w XV wieku, podrozdział podręcznika Bliżej Historii dla Klasa I. Przygotuj się do klasówki i sprawdzianu.14.. Polska w XIII-XV wieku , Klasa 5 , Wczoraj i dziś , Historia , Reforma 2017 Szkoła podstawowa klasy 4,8 , Zasoby , strona 1 , dlanauczyciela.plPolska w XIII-XV wieku Test podsumowujący rozdział VII 1 Wykonaj polecenia.. d) Sprowadził na ziemie polskie zakon krzyżacki.Sprawdzian "Polska w XIII-XV wieku" - test sprawdzający wiedzę - rozdział 7.. Test podsumowujący rozdział VII.. Opis.. 7 miesięcy temu..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt