Test znajomości szatan z siódmej klasy

Pobierz

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Udostępnij.. Odpowiedzi na pytania zawarte są w książce.. Agata_Froncz 3 lata temu.. Zapraszamy do rozwiązywania testu!Test ma na celu sprawdzenie wiedzy o lekturze pt. "Szatan z siódmej klasy"!Test z lektury "Szatan z siódmej klasy" (Kornel Makuszyński).. Rozwiąż test z lektury - Szatan z siódmej klasy - i przekonaj się ile pamiętasz z lektury.. Rozwiąż test!. Dlaczego Adaś poddał rodzeństwo testowi z moczeniem rąk?. Skomentuj.. Quiz w Poczekalni.. Wyślij zgłoszenie .Test sprawdzajacy znajomość lektury "Szatan z siódmej klasy" KORNEL MAKUSZYŃSKI - "SZATAN Z SIÓDMEJ KLASY" 1.Adaś ma: a.15 lat b.16 lat c.17 lat 2.Ojciec Adasia jest: a.nauczycielem historii b.prawnikiem c.lekarzem 3.Profesor Gąsowski zwracał się do Adasia: a.Adasiu b.Piotrusiu c.kolego 4.Rodzina Adama Cisowskiego liczyła: a.7 .Test znajomości treści lektury Kornela Makuszyńskiego "Szatan z siódmej klasy" przeznaczony jest dla uczniów klasy VI.. test dodany 9 lat temu przez makakk.. Pytania w teście są o różnym poziomie trudności ale dla osób, które czytały książkę nie powinny stanowić problemu.. U góry znajdziesz quiz ''Szatan z siódmej klasy''.Sprawdza wiedzę o lekturze.. Dlaczego uczniowie byli zawsze przygotowani na lekcje profesora Gąsowskiego?. Weryfikacja tekstu odbywa się na następujących poziomach:Zobacz quiz: "Szatan z siódmej klasy"..

Szatan z 7 klasy.

Zapraszamy!. Dlaczego Adaś poddał rodzeństwo testowi z moczeniem rąk?. 8 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.Test z "Szatan z siódmej klasy" Dowiedz się co wiesz na temat lektury "Szatan z siódmej klasy" Tagi dla tego testu: HappyTest z lektury "Szatan z siódmej klasy" (Kornel Makuszyński).. Dlaczego uczniowie byli zawsze przygotowani na lekcje profesora Gąsowskiego?. Test składa się z 12 pytań.. Gdzie mieszkają Anna i Elsa z bajki "Kraina Lodu": Co ulepiła Elsa z bajki "Kraina Lodu" młodszej siostrze Annie podczas.Szatan z siódmej klasy.. U góry znajdziesz quiz Szatan z siódmej klasy test.Szatan z siódmej klasy - test sprawdzający wiedzę.. sprawdzajacy znajomość lektury "Szatan z siódmej klasy" KORNEL MAKUSZYŃSKI - "SZATAN Z SIÓDMEJ KLASY" 1.Adaś ma: a.15 lat b.16 lat c.17 lat 2.Ojciec Adasia jest: a.nauczycielem historii b.prawnikiem c.lekarzem 3.Profesor Gąsowski zwracał się do Adasia: a.Adasiu b.Piotrusiu c.kolego 4.Rodzina Adama Cisowskiego liczyła: a.7 osób b.3 osoby c .Rozwiąż test!. Edit "Szatan z siódmej klasy" - test ze znajomości lektury DRAFT.. 61% average .Witaj na stronie Quizz.pl.. Zawiera historię szkoły i miejscowości, informacje o bieżących wydarzeniach, bogatą fotogalerię..

"Szatan z siódmej klasy" - test ze znajomości lektury.

Tagi dla tego testu: #zagadki #miło .Witaj na stronie Quizz.pl.. Test: Kazuro to nazwisko: a) księdza b) szkolnego kolegi Cisowskiego c) bandyty d) malarza Rozwiązanie - Skarbem Francuza to: a) rubiny i diamenty b) monety carskie c) sztabki złota d) drogocenna biżuteria .. Publikacje nauczycieli Bożena Marian Test diagramowy do książki Kornela Makuszyńskiego "Szatan z siódmej klasy" Praca opublikowana w Internetowym Serwisie Oświatowym Awans.netTest sprawdza znajomość lektury "Szatan z siódmej klasy" Rozwiąż test » Jeszcze nie rozwiązywałeś/aś tego testu.. Życzę miłego rozwiązywania testu!Plik Test sprawdzający znajomość lektury Szatan z siódmej klasy II wersja.doc na koncie użytkownika karolina.drezek • folder Testy z lektur SP • Data dodania: 8 lis 2011Test sprawdzający znajomość lektury Szatan z siódmej: Plik Test sprawdzający znajomość lektury Szatan z siódmej klasy II wersja.doc na koncie użytkownika zielony_kot_ folder Testy z lektur SP Data dodania: 17 maj 2011 W ramach Chomikuj.pl stosujemy pliki cookies by umożliwić Ci wygodne korzystanie zPlik Test sprawdzający znajomość lektury Szatan z siódmej klasy.docx na koncie użytkownika I.Pawlak • folder Szatan z siódmej klasy • Data dodania: 17 sty 2012W klasie siódmej historia stała na wysokim poziomie, a wezwani do odpowiedzi uczniowie odpowiadali celująco..

Sprawdź, czy dobrze znasz tę powieść!Szatan z siódmej klasy - test.

Sprawdź, czy dobrze znasz tę powieść!. Dodatkowe oznaczenie "Sprawdzona treść" wskazuje, że dany materiał edukacyjny został zweryfikowany przez Redakcję lub ekspertów współpracujących z serwisem.. Klasa siódma wyróżniała się spośród innych radością, rozbrykaniem i szczerą przyjaźnią.Powieść o przygodach tytułowego "Szatana z siódmej klasy", utrzymana w konwencji powieści kryminalnej, jest jednym z wielu utworów, które Kornel Makuszyński napisał dla dzieci i młodzieży.Pomimo, że od jej pierwszego wydania w 1937 roku upłynęło ponad siedemdziesiąt lat, nadal cieszy się niesłabnącą popularnością i jest jedną z najbardziej poczytnych książek pisarza.Kornel Makuszyński - Szatan z siódmej klasy - quiz Film zawiera 48 pytań sprawdzających znajomość lektury.. Biografie (310) Dla dzieci (1153) Edukacja (821) Filmy i seriale (6190) Finanse (124) Geografia (1506) Gry (2376) Gwiazdy (308) .. Szatan z siódmej klasy Test sprawdza znajomość lektury "Szatan z siódmej klasy"Test sprawdzający znajomość lektury ,,Szatan z siódmej klasy'' Serwis zamknięty.. W pustyni i w puszczy popularność: 877 dodał: nelly022: Utwory literackie - Ż .Odpowiedz na pytania.. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.Zgodnie z misją, Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby dostarczać rzetelne i sprawdzone treści edukacyjne..

Znajomość lektury Szatan z siódmej klasy Test ze znajomości lektury.

Pan Gąsowski z uznaniem kiwał głową, dumny, że jego uczniowie zapałali do historii prawdziwą namiętnością.. Strona główna Publikacje nauczycieli Testy i sprawdziany Szatan z siódmej klasy - test znajomości lektury.. Niektóre z pytań są naprawdę trudne, także nie prz.Szatan z siódmej klasy - Szatan z siódmej klasy - Szatan z siódmej klasy - Szatan z siódmej klasy - Szatan z siódmej klasy - postacie Szatan z siódmej .Test ze znajomości lektury - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla Webmastera.. pytania są tak dobrane, aby uniemożliwić uczniom poznanie treści książki z dostępnych na rynku streszczeń, ściąg i innych opracowań.Oficjalna witryna internetowa szkoły w Olesznie od lat związanej z historią i tradycjami Armii Krajowej.. (nagrodzę) Piszcie po prostu np. 1.a(czyli numer pytania i odpowiedż) KORNEL MAKUSZYŃSKI - "SZATAN Z SIÓDMEJ KLASY" 1.Adaś ma: a.15 lat b.16 lat c.17 lat 2.Ojciec Adasia jest: a.nauczycielem historii b.prawnikiem c.lekarzem 3.Profesor Gąsowski zwracał się do Adasia: a.Adasiu b.Piotrusiu c .» Strona główna » Język polski » XX-lecie międzywojenne » Szatan z siódmej klasy.. Inne testy z kategorii..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt